Podobne strony

 • Portal finansowy

  Serwisy giełdowo-finansowe
  Portal informacji finansowych z kraju i ze świata. Zakres informacyjny - od aktualności finansowych, informacji gospodarczych poprzez ubezpieczenia, porady finansowe, giełdę, fundusze, finanse osobiste i firmowe, oferty banków po kursy walut. Ogromna ilość informacji i aktualności. Portal finansowy to miejsce gdzie każdy zainteresowany ekonomią, biznesem czy finansami znajdzie coś dla siebie.
 • Bankomer

  Ekonomia
  Wortal bankomer. pl prezentuje Państwu aktualne oferty banków z całej Polski. Mogą Państwo szybko i łatwo porównać, zestawiać produkty bankowe, co pomaga świadomie dobrać je do Waszych kryteriów. Można także pobrać wniosek wybranej usługi finansowej i bezpośrednio przesłać do banku za pośrednictwem naszej strony internetowej.
 • rankinglokatbankowych.blogspot.com - ranking lokat

  Ekonomia
  Zapraszam na mojego bloga zajmującego się tematyką oszczędzania na lokatach bankowych. Na swojej stronie prowadzę analizy wybranych ofert banków. Co miesiąc publikuję ranking, który pokazuje, jakie lokaty są w danym momencie najlepsze. Zajmuję się także innym produktami bankowym takimi jak: konta oszczędnościowe oraz rachunki osobiste. Moja strona ma na celu przybliżenie tematyki finansów osobistych zwykłym ludziom. Jeżeli jeszcze nie odwiedziłeś mojego serwisu, to tym bardziej zapraszam Ciebie.
 • oszczednoscionline.pl - oprocentowanie lokat

  Ekonomia
  Jeżeli szukasz informacji na temat produktów oszczędnościowych - sprawdź nasz serwis finansowy. Co miesiąc publikujemy na nim aktualny ranking lokat, który pozwala porównać najlepsze oferty banków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu. Z pewnością pomoże Państwu przy wyborze produktu bankowego.
 • Finarchy aplikacja pozwalająca zaplanować przyszłość finanso

  Komputery i internet
  Finarchy to bezpłatna aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Pomaga zaplanować przyszłość finansową, przejąć kontrolę nad wydatkami. Finarchy przy pomocy przejrzystych wykresów uczy i motywuje do oszczędzania. Aplikacja rozpatruje wpływ różnych scenariuszy w kontekście bezpieczeństwa finansowego, umożliwia śledzenie wartości netto, analizuje poziom zabezpieczenia emerytalnego. Aplikacja finansowa dostępna jest w wersji mobilnej i webowej. Więcej informacji na stronie: www.finarchy.com


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Marcin Iwuć - blog o finansach domowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://marciniwuc.com/


Opis:

Marcin Iwuć jest autorem bloga „Finanse bardzo osobiste”, który porusza tematy finansów domowych. Można znaleźć na nim wiele informacji, w jaki sposób zarządzać swoimi przychodami i wydatkami, a także w jaki sposób mądrze inwestować i oszczędzać zgromadzone przez nas środki. Dzieli się on swym bogatym doświadczeniem zdobytym w trakcie wielu lat pracy w branży finansowej.