Podobne strony

 • Hutmen S.A.

  Metale nieżelazne
  Producent wyrobów z metali nieżelaznych: rur miedzianych, drutów i prętów, stopów odlewniczych, spoiw. Spółka prowadzi także skup złomu. Możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem Internetu.
 • TERYS

  Składy budowlane
  Skład opału, materiałów budowlanych, a także skup złomu i metali kolorowych - oto co na swej stronie oferuje firma TERYS s.c.
 • Motatex - Skup złomu Warszawa

  Firmy wg branży
  Skup złomu w Warszawie - Motatex Warszawa oferuje: skup złomu, skup stali, złom kolorowy, rozbiórki, demontaż konstrukcji stalowych, transport, niwelacje terenu, wykopy. Posiadamy własny transport. Do wynajęcia laweta oraz koparko-ładowarka. Nasza firma to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości usług. Możemy się pochwalić rzeszą stałych, zadowolonych klientów, a także wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, regularnie serwisowany. Sprawdź nasze ceny!
 • Recykling elektroniki i kabli

  Elektronika
  Jeżeli nie wiesz komu oddać złom elektroniczny, niedziałające części komputerowe, kable, dyski, obudowy, napędy optyczne, skontaktuj się z firmą DORA. Na Twoje wezwanie przybędą i zabiorą zużyty sprzęt do recyklingu. Recykling to przerobienie elektroniki tak aby nie zaśmiecały środowiska naturalnego. Obecne przepisy recyklingu, Polskie oraz Unii Europejskiej wymagają aby firmy naprawiające elektronikę miały dokumentację przekazywania odpadów do utylizacji. Taką dokumentację wystawia firma DORA.
 • G.M AUTO CZĘŚCI - skup samochodów

  Motoryzacja i transport
  Poszukujesz firmy, która zajmie się Twoim rozbitym samochodem? Nie musisz szukać dalej. Firma G.M. Auto Części posiada największą oraz najnowocześniejszą Stację Demontażu Pojazdów, w której bardzo dobrze zajmiemy się wszechstronnym złomowaniem Twojego pojazdu, pamiętając o trosce o środowisko naturalne. Skupujemy samochody powypadkowe, poleasingowe oraz sprowadzane. W razie potrzeby, możemy przyjechać po Twój samochód w dowolne miejsce na obszarze województwa lubelskiego.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Ceny skupu złomu ::

Opis:

Wszystkie osoby pragnące szybko i bezproblemowo sprzedać złom, zużytą elektronikę lub przedmioty z metali szlachetnych i kolorowych, zapraszamy do skorzystania z oferty internetowego skupu złomu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób dysponujących ograniczonym czasem, gdyż sama transakcja przebiega bardzo sprawnie, a pieniądze za oddane surowce wypłacane są nawet tego samego dnia, w którym zostały dostarczone. Wszystkie bieżące ceny dostępne są na stronie www.