Podobne strony

 • Hotel Julian

  Szczecin
  Interesująca oferta dla gości indywidualnych i firm. Sala konferencyjna, bankietowa, bilard.
 • WWW Parafii Św. Krzyża w Zabrzu

  Diecezja gliwicka
  Strona parafii Świętego Krzyża w Zabrzu. Porządek mszy świętych i inne informacje.
 • Dworek Paraszyno

  pomorskie
  W oryginalnych i zabytkowych wnętrzach położonego na trasie Gdańsk - Szczecin - Berlin osiemnastowiecznego dworku szlacheckiego znajdują się restauracja i pensjonat, które ugoszczą was w iście staropolskim stylu. Na stronie zobaczysz zdjęcia dworku, przeczytasz historię jego powstania oraz znajdziesz mapkę ułatwiającą dojazd do posiadłości. Strona w języku polskim i niemieckim.
 • Hotel i restauracja PIEMONT

  łódzkie
  Ponad 100-letnie mury kryją w sobie 4-kondygnacyjny obiekt o nowoczesnych wnętrzach i trzygwiazdkowym standardzie. Klimatyzowana restauracja Piemont poleca tradycyjną kuchnię polską, a każdy z pokoi hotelowych wyposażony jest w TV i TV sat oraz aparat telefoniczny z możliwością bezpośredniej łączności międzynarodowej oraz internetowej.
 • Kwiaciarnia internetowa

  Kwiaciarnie
  Korzystając z zamieszczonej na stronie oferty i przesyłając ładny bukiecik kwiatów możesz sprawić komuś prawdziwą niespodziankę i dużo przyjemności. Wszystkie podane ceny dostaw do Trójmiasta, Polski lub w Świat są cenami brutto (z VAT) i obejmują koszt dostawy.


:: Sala weselna Albatros, bankietowa, komunie, chrzciny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.salabankietowaalbatros.pl

Ulica: Wiśniowa 59

Miasto: Rzezawa
Kod: 32-765
NIP: 8681030175

Telefon: 509 587 280
Opis:

Sala Bankietowa "Albatros" jest nowoczesnym, ekskluzywnym obiektem weselno - szkoleniowym. Nasza sala ma szerokie zastosowanie, może być wykorzystana do organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, chrzcin lub szkoleń firmowych. Dzięki zaangażowaniu szefa kuchni możemy Państwu zapewnić nie tylko sprawną obsługę gości, ale także niezapomniane przeżycia kulinarne. Nasz szef kuchni posiada bogate, wieloletnie doświadczenie nabyte w pięciogwiazdkowych hotelach i renomowanych restauracjach.