Podobne strony

 • PolFin - Centrum Usług Finansowych

  Wierzytelności
  Firma proponuje klientom uslugi w zakresie pośrednictwa finansowego, kredytowania, leasingu, faktoringu, obrotu wierzytelnościami, badania rynku i opinii publicznej.
 • Reporter TAK/NIE

  Badania opinii publicznej
  Na stronie znajdziesz formularze - ankiety służące do poznania twojej opinii na przeróżne tematy. Do każdego głosowanie możesz dodać komentarz. Ankiety nie wymagają podawania swoich danych.
 • Serwis konsumecki z opiniami na temat towarów i usług

  O sklepach internetowych
  W serwisie można zapoznać się z opiniami użytkowników na temat tysięcy towarów jak również przez internet dokonać zakupu.
 • Moim-zdaniem.net

  Fora dyskusyjne
  Jesteś ciekaw co inni myślą na dany temat? A może chcesz się wypowiedzieć na któryś z istniejących tematów? To forum jest właśnie dla Ciebie, znajdziesz tu wiele kategorii m.in. życie codzienne, rozrywka, polityka, gospodarka. Po prostu WYRAŹ SIEBIE i daj innym o tym znać. Wypowiedz się i powiedz co myślisz, bo liczy się właśnie Twoja opinia! Wejdź już teraz, czekamy na Ciebie.
 • RESOVER Sp. z o.o.

  Górnictwo
  RESOVER Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą od 2005 roku. Głównym przedmiotem działań Spółki jest handel węglem kamiennym. Spółka obsługuje zarówno klientów korporacyjnych jak i odbiorców indywidualnych. W 2009 roku Spółka uruchomiła produkcję ekogroszku EKORES. Wdrożony początkiem 2010 roku projekt SDS (Szybkiej Dystrybucji Detalicznej) pozwala na bezpłatne dostarczenie nawet 1 tony ekogroszku bądź miału węglowego pakowanego w dowolne miejsce w Polsce Spółka wyspecjalizowała się w dystrybucji markowych ekogroszków workowanych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do gospodarstw domowych na terenie całej Polski.


:: Usługi i Szkolenia Brakarskie ::

Nasza ocena:
Adres: http://szacunek-brakarski.pl

Ulica:

Miasto: Poznań
Kod:
NIP: 842-172-06-58

Telefon:
Opis:

Porady i konsultacje, sporządzanie opinii, operatów i szacunków brakarskich. Wycena drewna na pniu oraz ocena jakości i wartości surowca drzewnego, w obrocie biomasą i na cele energetyczne. Kursy i szkolenia brakarzy.