Podobne strony

 • Muzyka Relaksacyjna VTM – muzyka relaksacyjna bez opłat: STOART, ZPAW i ZAIKS

  Inne
  VTM to profesjonalna muzyka relaksacyjna i terapeutyczna niemieckiej wytwórni VTM Dr Stein. Nagrania Arnda Steina znane są na rynku profesjonalnej muzyki relaksacyjnej od pond 20 lat. Narodzone zostały złotą płytą za album Nad Morzem (Am Meer). Spokojna muzyka instrumentalna, relaksacja, medytacja oraz szum morza, odgłosy natury, muzyka etniczna, spa i wellness. VTM koji duszę i ciało!
 • Muzyka do sklepu

  Kultura i sztuka
  W ofercie serwisu internetowego Public Music klienci znajdą przede wszystkim tysiące profesjonalnych utworów muzycznych, w tym instrumentalnych, czy też z różnych stylistyk muzycznych. Firma oferuje swoje gotowe zestawy muzyczne oraz tworzone na zamówienie w celu wykorzystania ich jako tło muzyczne w między innymi punktach obsługi klienta, czy też na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.
 • Rebel Scream - muzyka Roylaty Free bez opłat ZAIKS, ZPAV

  Firmy wg branży
  Rebel Scream świadczy usługi z zakresu marketingu muzycznego. W naszej ofercie jest muzyka Royalty Free bez opłat ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP, muzyka tła, radio internetowe bez opłaty za publiczne odtwarzanie, imprezy firmowe.
 • Freemusic

  Komputery i internet
  Za pośrednictwem naszej strony internetowej zapewniamy naszym użytkownikom niezbędne informacje dotyczące użytkowania muzyki w firmach przede wszystkim handlowych. Na stronie prezentujemy między innymi informacje, które mają na celu zapewnienie firmom korzystanie z muzyki zgodnie z prawem i bez łamania prawa autorskiego. Jednocześnie na naszej stronie zapewniamy również informacje o ofertach firm, które zapewniają freemusic. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do korzystania z wszystki


:: Sklep z Muzyka dla Biznesu rowniez bez oplat ZAIKS ::

Nasza ocena:
Adres: http://SONIQA.pl

Ulica: Jana Pawla II 20

Miasto: Koszalin
Kod: 75-452
NIP: 669-251-03-57

Telefon:
Opis:

Wysoka jakość muzyki i codzienna aktualizacja bazy. Dostęp on-line. Duża baza muzyki. Kilkanaście formatów do wyboru. Wiele kanałów tematycznych dostosowanych do potrzeb klienta. Muzyka do Sklepu, Salonu, Restauracji, Kawiarni, Centrum Handlowego, Hotelu. Muzyka dobrana pod kątem rodzaju działalności i profilu klienta.
Muzyka bez opłat do ZAiKS, ZPAV, STOART i SAWP.