Podobne strony

 • Strona Chemika Toksykologa

  Toksykologia
  Ciekawe informacje na temat chemii toksykologicznej i trucizn, wykaz trucizn i środków szkodliwych. Informacje o sposobach ratowania zatrutego.
 • Pomoc Maltańska Kraków

  Organizacje medyczne
  Witryna Służby Medycznej Pomocy Maltańskiej w Krakowie przedstawia jej historię, władze oraz działalność - medyczne zabezpieczenie pielgrzymek i uroczystości religijnych, zawodów sportowych, koncertów, kongresów jak również innych imprez kulturalnych, opieka nad bezdomnymi, osobami w podeszłym wieku. Ponadto na stronie jak zostać Maltańczykiem, kursy pierwszej pomocy, informacje o dotychczasowych akcjach.
 • Marek Mikuła - ratownik RSR SKSR Lublin

  Ratownictwo medyczne
  Strona domowa pana Marka, który jest społecznym ratownikiem Rejonowego Sztabu Ratownictwa SKSR w Lublinie oraz pasjonatem radiołączności; na stronie znajduje się sporo informacji o ratownictwie medycznym - pierwsza pomoc w przypadkach utonięcia, poparzenia, złamań kończyn, krwotoków i innych obrażeń; ponadto nieco o bezpieczeństwie na drogach, pożarnictwie i prewencji kryminalnej.
 • Społeczna Krajowa Rada Ratownictwa

  Ratownictwo medyczne
  Stowarzyszenie inspiruje nowoczesne, systemowe rozwiązania w zakresie organizacji i prowadzenia skutecznych działań ochronno-ratowniczych. Przeczytamy także o pierwszej pomocy, co należy robić w wypadku, czy podczas różnych klęsk żywiołowych, a także o Obronie Cywilnej.
 • Rejonowy Sztab Ratownictwa SKSR w Lublinie

  Ratownictwo medyczne
  Witryna RSR poświęcona ratownictwu życia i mienia, pomocy w nagłych przypadkach wszelkiego rodzaju. Działalność RSR - akcje, współpraca z władzami miasta, linki o tematyce ratowniczo-medycznej i informacyjnej.


:: PIO-MED Piotr Patała ::

Nasza ocena:
Adres: http://pio-med.com.pl/

Ulica: Psary Lechawa 27

Miasto: Wolbórz
Kod: 97-320
NIP: 771-271-45-15

Telefon: 506 488 400
Opis:

Firma PIO-MED zajmuję się prowadzeniem szkoleń oraz kursów z pierwszej pomocy, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy a także szkoleń przeciwpożarowych. Przeprowadzamy także Recertyfikację Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Posiadamy ogromne zaplecze najnowszego sprzętu dydaktycznego oraz szkoleniowego. Podczas szkoleń główny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra.