Podobne strony

 • Jazz Site - strona zespołu Jerzy Bokłażec Quartet

  Jazz
  Gitarzysta i kompozytor Jerzy Bokłażec, niegdyś dziennikarz radiowej "Trójki", przedstawia swój zespół jazzowy. Własne kompozycje, świeże brzmienie. Do pobrania utwory w formacie MP3.
 • Dixieland Band-zespół jazzowy-organizacja imprez: eventy

  Jazz
  DIXIELAND BAND-Konin.Organizacja imprez.Zespół jazzowy z wieloletnim dorobkiem estradowym i o doskonałym poziomie wykonawczym.Oprawa,obsługa muzyczna,koncerty,imprezy integracyjne,dla firm,promocyjne,eventy,spotkania, motywacyjne,konferencje,szkolenia,dni,miasta,gminy,bankiety,koncerty,klubowe,plenerowe,wesele,wesela,hotele.Usługi: nagłośnienie,scena,oświetlenie.
 • Jazz Bankiet

  Jazz
  Strona Macieja Flaczyńskiego prezentująca zespoły jazzowe z Poznania. Klubowe koncerty jazzowe oraz oprawa muzyczna imprez, obsługa muzyczna bankietów, eventów, spotkań integracyjnych.
 • ViniBand - Zespół Muzyczny - Cover Band

  Oprawa imprez muzycznych
  Zespół Coverowy ViniBand składa się z szóstki zawodowych muzyków sesyjnych. Ma w swoim repertuarze przeboje od lat 60 po najbardziej współczesne. ViniBand występował już na wielu prestiżowych imprezach krajowych i zagranicznych.
 • Zespół weselny wrocław

  Kultura i sztuka
  Zespół muzyczny La Lux składa się z sześciu muzyków. Brzmienie zespołowi zapewniają dwa wokale: żeński i męski, perkusja, bas, gitara i instrumenty klawiszowe. Mnogość i jakość instrumentów muzycznych, połączona z pasją i zaangażowaniem muzyków sprawiają, że występ zespołu La Lux na każdej imprezie będzie niezapomnianym wydarzeniem. Zespół oferuje także obsługę konferansjerską wesel lub innych wydarzeń.


:: Band4rent.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.band4rent.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Katalog BAND4RENT prezentuje sprawdzone, doświadczone i profesjonalne zespoły muzyczne polecane do realizacji oprawy muzycznej wesel, imprez firmowych, czy koncertów plenerowych lub klubowych. W katalogu można się zapoznać z ofertą demo każdego zespołu, a także znaleźć linki do oficjalnych stron każdego z nich. Zespoły kompleksowo realizują swoje usługi na terenie całej Polski.