Podobne strony

 • Mobi Sp. z o.o.

  Tworzywa sztuczne
  Przedstawiciel handlowy zakładów produkujących komponenty tworzyw sztucznych w tym poliamidy, poliacetale, ABS, polipropyleny. Zakład także oferuje wyroby hutnicze w tym stale, pręty, profile, rury, blachy w różnych gatunkach.
 • Alfa-Tech

  Firmy wg branży
  Firma Alfa-Tech zajmuje się hurtową sprzedażą jakościowych wyrobów hutniczych, stali rzadko spotykanych, trudno dostępnych a także wycofanych z produkcji. W ofercie między innymi stale stopowe konstrukcyjne, oraz stale wysokostopowe nierdzewne, kwasoodporne, narzędziowe, przeznaczone do pracy w podwyższonych temperaturach, żaroodporne i żarowytrzymałe, stopy niklu. Materiały w postaci rur bezszwowych, prętów walcowanych i kutych, odkuwek i blach zimno i gorącowalcowanych. Na stronie znajdą Pań
 • www.mtmstal.pl

  Firmy wg branży
  MTMStal zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, a w szczególności handel stalą jakościową w postaci prętów walcowanych i kutych. Świadczymy także usługi przycinania zamówionych materiałów, wypalanie elementów z blach oraz transport wyrobów hutniczych. Dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów. Szeroką ofertę gatunków stali jakościowej oraz wszystkich usług, jakie świadczymy opisujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań oraz do współpracy.


:: METAL-SERWIS ::

Nasza ocena:
Adres: http://metalserwis.kielce.pl

Ulica: Zagnańska 141

Miasto: Kielce
Kod: 25-560
NIP: 9590035049

Telefon: 413340050
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Metal-Serwis. Nasza firma zaistniała w 1996 roku w Kielcach. Zajmujemy się sprzedażą metali niezależnych oraz stali jakościowych. Zakupią u nas Państwo: blachy, pręty, rury, armaturę, stal do obróbki cieplno-chemicznej, aluminium, brąz, mosiądze aluminiowe i manganowe i inne. Dobrze rozpoznany rynek, ugruntowana pozycja na rynku zezwoliło nam na zdobycie rzeszy Klientów, którzy chętnie do nas powracają, polecając nas innym. Pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.