Podobne strony

 • Serwis pomocy - BiT Studio

  Pomoc chorym
  Serwis poświęcony niesieniu pomocy chorym dzieciom - apele o wsparcie finansowe leczenia, operacji, zabiegów i rehabilitacji małych pacjentów, których rodzin nie stać na ogromne wydatki z tym związane; adresy organizacji udzielających pomocy, podziękowania rodziców, informacje prawne o odliczeniach darowizn od podatków.
 • REVITA leczenie chorób narządu ruchu

  Medycyna i zdrowie
  Terapia dzieci i osób dorosłych w przypadku schorzeń narządu ruchu jest to specjalność Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej REVITA z Dukli. Ośrodek w 2004 roku założyła Pani Violetta Bąk wykwalifikowany fizjoterapeuta specjalizujący się głównie w leczeniu schorzeń neurologicznych. W ośrodku prowadzona jest rehabilitacja dzieci z pomocą takich metod m.in. jak na przykład: Vojty, NDT-Bobath, PNF, integracji sensorycznej SI, terapia ręki, fizykoterapia, dynamiczne kombinezony. Dorośli korzystają natomiast z właściwości terapii Mc Kenzie, P.F.N., manualnej, fizykoterapii, wyciągów, masażu tudzież innych. Wszystkie zabiegi realizowane są w następstwie zleceń lekarskich, a także na życzenie klienta jako dodatkowe i płatne. W przypadku potrzeby istnieje możliwość ustalenia rehabilitacji domowej. Szersze informacje na temat działalności REVITA znajdą Państwo na stronie.
 • Rehabilitacja Warszawa Arena Zdrowia

  Medycyna i zdrowie
  Arena Zdrowia to placówka medyczna oferująca szeroki zakres usług obejmujący między innymi rehabilitację niemowląt, dzieci i dorosłych, ortopedię, fizjoterapię, flebologię, porady psychologiczne, psychoterapię, różnego rodzaju masaże, konsultacje internistyczne, konsultacje z dietetykiem i inne. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jej atut to najwyższej klasy, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny.
 • Opieka domowa - Rehabilitacja dzieci

  Medycyna i zdrowie
  Rekonwalescencja to bardzo ważny etap, w drodze do zdrowia. Najlepiej chorym, ludziom z urazami, przychodzi ona w domu – ich naturalnym środowisku. To właśnie z tego powodu powstała nasza strona www.opieka-domowa.com. Chcemy zapewnić Państwu i Państwa bliskim, możliwie szybki powrót do zdrowia. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
 • Rehabilitacha Ruchowa dzieci i dorosłych - FALMED Poznań

  Medycyna i zdrowie
  „Falmed”, to firma istniejąca na rynku rehabilitacji nieprzerwanie od 1992 roku. Specjalizujemy się w terapii pacjentów z niedoborami neurologicznymi i ortopedycznymi, zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Dysponujemy nowoczesnym i kompleksowo wyposażonym ośrodkiem, gdzie naszym pacjentom zapewniamy dobrą, indywidualną terapię.


:: Rehabilitacja dzieci i niemowląt - Magdalena Bodzioch ::

Opis:

Rehabilitacja dzieci i niemowląt to moja pasja. Zdobyte certyfikaty: Terapia NDT-Bobath, Diagnoza Metodą Prechtl'a, Trójwymiarowa Terapia Stóp, Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Terapia Odruchów INPP, Integracja Sensoryczna pozwalają mi oferować usługi najwyższej jakości. Zapraszam do kontaktu - Magdalena Bodzioch Fizjobobas.