Podobne strony

 • Liceum Ogólnokształcące i Studium Informatyczne

  Luboń
  Placówka prowadzi zarówno Studium Informatyczne, jak i Liceum Ogólnokształcące oraz Liceum zaoczne i wieczorowe. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące działalności placówki.
 • Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Policealne Studium Zawodowe

  Szkoły policealne
  W Liceum mogą kontynuować naukę absolwenci szkół zawodowych lub szkół podstawowych (wymagane ukończenie 17 lat). Studium Zawodowe kształci techników informatyków, techników administracji, techników obsługi turystycznej, techników ekonomii menedżerskiej oraz techników organizacji reklamy.
 • Zespół Szkół w Zduńskiej Woli

  łódzkie
  Strona Zespołu Szkół ze Zduńskiej Woli, w skład którego wchodzą licea i technika. Znajdziesz tu informacje o szkołach oraz nauczycielach i uczniach.
 • ZDZ w Miastku

  Kursy zawodowe
  Strona poświęcona działalności Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Miastku. Na stronie: info o szkole, kierunki kształcenia, podania, terminy zjazdów, galerie zdjęć i inne.
 • Szkoły Ateny - szkoły z pomysłem! - bezpłatne szkoły

  Oświata i edukacja
  Strona sieci szkół dla dorosłych. Oferuje kształcenie na poziomach: Gimnazjum dla Dorosłych, LO dla dorosłych, ULO dla dorosłych (po zsz) oraz Szkołę Policealną. W Szkole Policealnej wiele atrakcyjnych kierunków, np: administracja, architektura krajobrazu, BHP, florysta, rolnik i wiele innych! We wszystkich szkołach nauka jest całkowicie bezpłatna. Brak opłat ukrytych. Wydajemy zaświadczenia do wszystkich urzędów. Możliwość kontynuacji nauki na uczelni wyższej. Nauka całkowicie bezpła


:: Szkoły dla dorosłych NEKS ::

Nasza ocena:
Adres: http://neks.com.pl/

Ulica: Teofila Magdzińskiego 14

Miasto: Bydgoszcz
Kod: 85-111
NIP:

Telefon: (52) 325-49-49
Opis:

Szkoła Neks w Bydgoszczy zaprasza do zapisów oraz na stronę internetową. Neks to szkoły dla dorosłych i szkoły policealne oraz nauka na różnych szczeblach szkolnictwa. Szkoły Neks to możliwość powrotu do przerwanego wcześniej toku nauczania. To również szansa na rozpoczęcie nauczania na takich etapach jak szkoła policealna lub liceum. Bydgoszcz jest miastem w którym razem z Neks rozpoczniesz naukę w liceum dla dorosłych lub studium. Zapraszamy na zapisy przez formularz na naszej stronie www.