Podobne strony

 • Fundacja "Posłannictwo Dobroci"

  Pomoc chorym
  Strona powstała z myślą o pomocy ludziom starszym, niepełnosprawnym, obłożnie chorym oraz wszystkim potrzebującym opieki. Znajdziesz tutaj informacje o gabinetach fizykoterapii oferujących zabiegi masażu leczniczego, laseroterapii, ultradźwięków oraz leczenia przy pomocy pola magnetycznego. Ponadto masz możliwość zapewnienia całodobowej opieki potrzebującemu.
 • Zakład usługowo-handlowy Piotr Pogan

  Gabinety odnowy biologicznej
  Zakład oferuje usługi w zakresie: masażu klasycznego i leczniczego, sprzedaży produktów skórzano-gorczycowych oraz dystrybucji kosmetyków z wyciągami homeopatycznymi. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o oferowanych usługach.
 • Medicum

  Produkcja leków
  Centrum Medicum Poland - producent żeli do diagnostyki medycznej, parafarmaceutyków i kosmetyków. Na stronie szczegóły oferty oraz zaproszenie do współpracy dla firm, hurtowni, gabinetów oraz odbiorców indywidualnych.
 • Centrum Szkoleniowe HEROS - kursy masażu, szkolenia językowe

  Kursy zawodowe
  Zawodowe kursy masażu zdrowotnego uprawniające do prowadzenia działalności, kursy językowe (przyśpieszone i w trybie semestralnym), szkolenia specjalistyczne dla kadr kierowniczych i managerskich w tym NLP oraz wykłady z medycyny niekonwencjonalnej. Szczegóły - na stronie.
 • Pol-Kard

  podkarpackie
  Firma oferuje turnusy rehabilitacyjne, wczasy, kolonie, zimowiska, zielone szkoły, szkolenia oraz kursokonferencje. Po szczegóły zajrzyj na stronę.


:: Rehabilitacja ruchowa Szczecin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.rehabilitacje.szczecin.pl/

Ulica: Milczańska 7K

Miasto: Szczecin
Kod: 70-117
NIP:

Telefon:
Opis:

Rehabilitacja ruchowa w Szczecinie jest możliwa dzięki gabinetowi masażu i rehabilitacji Magdaleny Sławicz. To znakomita oferta na masaż leczniczy i rehabilitację. W gabinecie wykonywane są usługi z zakres kompleksowej rehabilitacji a także profesjonalny masaż. Rehabilitacja prywatnie to kolejna usługa realizowana przez gabinet. Każda terapia przeprowadzana jest indywidualnie ponieważ każdy pacjent wymaga szczególnej uwagi. Zapraszamy na takie zabiegi jak masaż leczniczy i rehabilitacja ruchowa.