Podobne strony

 • Sonar

  Fotografowanie - usługi
  Firma Sonar posiada sieć sklepów telekomunikacyjnych oraz laboratoriów fotograficznych na południu Polski (Rybnicki Okręg Węglowy). Jest członkiem Business Centre Club i jednym z najlepszych polskich przedsiębiorstw (wyłanianych w rankingu). Znajdziesz tutaj kompleksową informację o ofercie firmy, którą jest szeroki asortyment usług i artykułów fotograficznych oraz telekomunikacyjnych.
 • Internetowe Laboratorium Fotograficzne

  Fotografowanie - usługi
  Serwis oferuje usługę polegającą na wykonywaniu odbitek na papierze fotograficznym z plików w formacie JPEG przesłanych do laboratorium. Możesz wysłać plik ze swojego komputera lub wskazać miejsce w sieci, gdzie znajduje się obraz. Ponadto masz możliwość wybrania tonacji kolorystycznej fotografii, rodzaju papieru oraz dodania ramki. Na stronie dowiesz się wszystkich szczegółów związanych z usługą oraz poczytasz nowinki fotograficzne.
 • Foto Kodak

  Fotografia
  Aparaty cyfrowe sprzedaż od 1989 r. takich marek jak: Kodak, Canon, NIkon, Pentax, Panasonik, Sigma, Lumix, Sony. Na stronie zamówisz przez internet odbitki cyfrowe Na stronie zamówisz przez internet odbitki cyfrowe wykonywane przez autoryzowane Laboratorium Fotografii Cyfrowej Kodak.
 • Superfoto.pl

  Fotografia cyfrowa
  Superfoto.pl - zdjęcia cyfrowe, odbitki przez internet. Ponadto: kalendarze, fotokubek, ramki i inne prezenty.
 • e-fotolab.pl

  Fotografia
  Odbitki przez Internet. W bardzo prosty sposób wywołasz zdjęcia nie ruszając się z domu. Dowiesz się także od jak najlepiej przygotować zdjęcia do wywołania.


:: Odbitki cyfrowe online ::

Nasza ocena:
Adres: odbitka.net

Ulica: Izerska

Miasto: Legnica
Kod: 59-220
NIP:

Telefon:
Opis:

Laboratorium fotograficzne odbitka.net umożliwia Państwu wywołanie zdjęć przez internet, bez wychodzenia z domu, tanio i szybko. Oferujemy najwyższej jakości odbitki cyfrowe w formatach 9x13, 10x15, 13x18, 15x21 oraz większe formaty np. 20x30, 25x25 oraz 25x38. Wywołujemy zdjęcia na oryginalnym papierze fotograficznym Fuji Crystal Archive oraz Kodak Endura. Oferujemy odbitki na papierze matowym lub błyszczącym. Zdjęcia można przekazać nam wgrywając je na naszej stronie internetowej. Odbitki możn