Podobne strony

 • Policealne szkoły medyczne Wrocławia i okolicy

  Pielęgniarstwo
  Baza informacyjna zawierająca dane oraz krótkie charakterystyki szkół policealnych o profilu medycznym na terenie Wrocławia, Strzelina i Oleśnicy; kierunki nauki - pielęgniarstwo, fizykoterapia, analityka medyczna, elektroradiologia, położnictwo, technika farmaceutyczna.
 • ENPOL Sp. z o.o.

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje: aparaturę elektrodiagostyczną , aparaturę elektromedyczną i sprzęt do rehabilitacji, fizjoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, aparaturę elektrodiagnostyczną do elektronystagmografii, videonystagmografii, aparaturę dopplerowską do przepływów śródczaszkowych i pozaczaszkowych oraz monitorowania operacyjnego; pełną gamę nici chirurgicznych.
 • Uzdrowiska polskie

  Serwisy informacyjne
  Na stronie znajdujemy serwis informacyjny przygotowany przez Izbę Gospodarczą "Uzdrowiska Polskie". Prezentuje on pełne informacje charakteryzujące 44 uzdrowiska. Omawia formalności związane z uzyskaniem kuracji w sanatorium na koszt Kas Chorych. Zestawia główne wskazania lecznicze. Mamy tu również wykaz szpitali i sanatoriów dla dzieci.
 • Uzdrowisko Busko - Solec

  Sanatoria i uzdrowiska
  Specjalnością uzdrowiska jest leczenie kontuzji i urazów narządów ruchu. Leczy się również choroby reumatyczne i dolegliwości pourazowe, choroby serca oraz niektóre choroby skóry.
 • Mukowiscydoza

  Serwisy informacyjne
  Strona ma za zadanie przybliżyć informacje o CF. Znajdziesz tutaj poradnik medyczny mający głównie charakter edukacyjny, poznasz lokalizację placówek zajmujących się problemem oraz zapoznasz się z ważnymi zagadnieniami (jak uzyskać inhalator, rozmowa z lekarzem, informacja na telefon, bezpłatny Kreon). Ponadto możesz zapoznać się z ciekawymi publikacjami dotyczącymi choroby i ciekawostkami prasowymi.


:: Fizjo-Effect ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fizjo-effect.pl

Ulica: Hetmańska 24

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-045
NIP:

Telefon: 608 371 627
Opis:

Fizjo-effect to gabinet fizjoterapeutyczny przeprowadzający wiele zabiegów by nieść ulgę w bólu oraz odprężenie pacjentom. Wykonuje profesjonalne masaże, drenaż, rozluźnianie powięziowe, kinesiotaping oraz inne metody walki z bólem czy obrzękami. Pomaga pozbyć się również takich dolegliwości jak cellulit, blizny, napięcie ciała oraz wady postawy. Fizjo-effect prowadzony jest przez Panią Ewę Grzyb, która posiada wiele certyfikatów potwierdzających jej szerokie umiejętności.