Podobne strony

 • Event Group

  Atrakcje i organizacja imprez
  Organizacja imprez, bale i spotkania integracyjne, teambuilding, incentive i adventure travels, artyści i atrakcje, konferencje, promocje. Strona firmy zajmującej się kompleksową organizacją imprez dla firm oraz instytucji polskich i zagranicznych.
 • EVENT PRO

  Atrakcje i organizacja imprez
  EVENT PRO organizuje imprezy dla firm, integracyjne, team building. Oferuje zaplecze rozrywkowo-noclegowe dla konferencji i szkoleń, imprezy dla dzieci.
 • Gold Banquet

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma Gold Banquet zajmuje się wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego i cateringowego. Ponadto organizuje imprezy firmowe, bankiety, wesela oraz urodziny.
 • Hurtownia Adrenaliny - Wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe

  Inne
  Hurtownia adrenaliny to firma organizująca wyjazdy integracyjne a także imprezy firmowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w oferowanych przez nas atrakcjach co daje bezpieczeństwo z dużą dozą adrenaliny. Staramy się promować nowe dyscypliny sportowe, dostarczające mocnych wrażeń i wplatać je w scenariusze zabaw. Zapraszamy serdecznie!
 • Pizza Brothers Poznań - Najlepsza Pizza w Poznaniu

  Firmy wg branży
  Pizza Brothers Poznań - Najlepsza Pizza w Poznaniu to pizzeria i restauracja, założona przez dwóch Braci, których pasja i miłość go gotowania doprowadziła do powstania miejsca, które proponuje Państwu nie tylko wspaniałe Pizze, ale również pyszne Dania drobiowe, mięsne, rybne i egzotyczne, Makarony, Tortille/Kanapki, Gnocchi, Quesadille, Stromboli i wiele więcej Nasi kucharze to mistrzowie w swoim fachu, którzy używając wyłącznie naturalnych i zdrowych składników przyrządzają potrawy z najwyższ


:: Catering i organizacja imprez firmowych. ::

Nasza ocena:
Adres: www.organizacja-imprez.info

Ulica:

Miasto: Gorzów Wielkopolski
Kod:
NIP:

Telefon: 604632095
Opis:

Organizacja Imprez firmowych, catering w Gorzowie Wielkopolskim. Profesjonalne podejście i gwarantowane konkurencyjne ceny. Nie przegap swojej szansy. Oferujemy profesjonalne usługi zajmujemy się również Backstage dla artystów na imprezy masowe. Staramy się by nasze projekty były dopinane na ostatni guzik, posiadamy doskonałe zaplecze gastronomiczne co bardzo nam sprzyja.Przectawimy teraz Państwu pełne menu czym firma Castello się zajmuje:
1.Organizacja imprez firmowych
2.Organizacja imprez okol