Podobne strony

 • DACHBLACH

  Pokrycia dachowe
  Firma produkuje blaszane systemy rynnowe oraz obróbki blacharskie ze wszystkich dostępnych rodzajów blachy - blacha ocynkowana, blacha tytan-cynkowa, blacha miedziana, blacha powlekana.
 • FELIX Myszków - Materiały budowlane

  Składy budowlane
  FELIX Myszków to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, oferująca budulec od fundamentów aż po dach.
 • Colorex System

  Klamki, okucia
  Hurtownia profili aluminiowych i akcesoriów systemu Yawal. W programie sprzedaży pełny asortyment profili okuć oraz linia Fasada do konstruowania ścian osłonowych. Także maszyny do produkcji stolarki oraz bezpłatne szkolenia w siedzibie firmy.
 • Serwis branżowy

  Lasy, przemysł drzewny
  Serwis branżowy o drewnie, w którym znajdziemy m.in. newsy branżowe, katalog firm wzbogacony o wyszukiwarkę, opisy technologii, tablicę ogłoszeń, informacje o targach i konferencjach, a także szereg publikacji.
 • 2000 Windows s.c.

  Producenci
  Firma zajmuje się produkcją i montażem okien i drzwi (PCV i aluminium), fasad, ogrodów zimowych, rolet zabezpieczających i bram garażowych. Na stronie znajdziesz zdjęcia i opisy, a także cennik wybranych produktów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Ocieplanie dachu ze Swisspor Lambda ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lambda.swisspor.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Marka Swisspor wypuściła na rynek produkt przeznaczony do ocieplania dachu i podłóg. Nowy styropian świetnie sprawdzi się w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Płyty styropianie, które stosuje się do ocieplania dachu i podłóg mają dużo większą wytrzymałość na ścieranie niż produkty do ocieplania fasad. Takie parametry techniczne są niezbędne ze względu na obciążenia użytkowe jakie powstają przy eksploatacji dachów i podłóg.