Podobne strony

  • KAFLE-KOMINKI M. WILIŃSKI kominki gazowe Gdańsk

    Ekonomia
    Firma Wiliński od wielu lat posiada swoją siedzibę w Gdańsku. Specjalizujemy się w montowaniu rozmaitego typu kominków. Są one nie tylko detalem ogrzewającym pomieszczenia, ale też wnoszą do mieszkania ciepłą oraz pokojową atmosferę. Nasze kominki wyróżniają się estetycznym wyglądem, jaki jednoczy elementy tradycyjne z nowoczesną techniką. Są dodatkowo znane ze swojej niezawodności oraz ekonomiczności. W bardzo krótkim czasie umożliwiają ogrzać nawet spore wnętrza. W firmie Wiliński proponujemy kominki wolnostojące, wkłady kominkowe i szeroki asortyment kafli renomowanych wytwórców. Jako nowatorską propozycję sprzedajemy również biokominki. Więcej informacji na stronie internetowej.
  • KAFLE kominki wolnostojące trójmiasto

    Firmy wg branży
    Specjalnością firmy Wiliński z siedzibą w Gdańsku są gustowne, stylowe kominki. Jest ona ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży. W bogatej propozycji firmy znajdą Państwo między innymi kominki wolnostojące tradycyjne, elektryczne czy gazowe. Przedsiębiorstwo oferuje również stylowe piece kaflowe czy biokominki. Każdy projekt kominka jest niepowtarzalny. Jest on także dostosowywany do aranżacji wnętrz domu Klienta.


:: ARTKOM instalacja wentylacji gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.artkompleks.pl

Ulica: Trakt św. Wojciecha 3/11

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-044
NIP: 5832769854

Telefon: 58 763 01 01
Opis:

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Artkom z siedzibą w Gdańsku. Nasza firma powstała w 1991 roku. Specjalizujemy się w budowie oraz montażu kominków. Oferujemy: wykonawstwo nowoczesnych kominków, instalację rozprowadzenia gorącego powietrza (DGP), montaż pieców wolnostojących, montaż kominów i wkładów kominowych, budowę kompletnych systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) i systemów centralnego odkurzania. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Więcej na stronie internetowej.