Podobne strony

 • Pranie dywanów Warszawa

  Firmy wg branży
  Doczysta.eu to profesjonalna firma sprzątająca. Usługi jakie wykonujemy to: sprzątanie biur, mieszkań i domów. Nasza specjalność to: pranie dywanów, pranie wykładzin oraz tapicerek meblowych. Proponujemy także wypożyczenie odkurzaczy do prania dywanów. Ponieważ zależy nam na usługach najwyższej jakości pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie znanych marek. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
 • Firma Sprzatająca

  Firmy wg branży
  Z czym kojarzy nam się dom? Z rodziną, poczuciem bezpieczeństwa, zaufaniem i miłością. A z czym kojarzą nam się prace domowe? Z przymusem, obowiązkiem i koniecznością. Często przykrą koniecznością. Sprzątanie nie należy do najbardziej pożądanych zajęć na świecie. Ani nawet do najbardziej przyjemnych. Wielu w domowych pieleszach wolałoby odpocząć - spędzić trochę czasu z rodziną, pobawić się z psem lub kotem, odrobić z dziećmi lekcje i tak zwyczajnie, po ludzku, porozmawiać. A tu jeszcze trzeba o
 • Sprzątanie firm Warszawa - system-serwis.eu

  Ekonomia
  Firma SYSTEM SERWIS powstała w 1999 roku. Zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług porządkowych zarówno w biurach, jak i na terenach zewnętrznych. Poza tym pierze wykładziny oraz prowadzi własną hurtownię z artykułami sanitarno-higienicznymi. Usługi te świadczy na terenie Warszawy, gdzie ma swój punkt. Ofertę kieruje do Dyrektorów Administracyjnych, a także osób zajmujących się obiektami biurowymi.


:: Firma sprzątająca BEWER ::

Nasza ocena:
Adres: http://bewer.pl/

Ulica: ul. Długa 29/226

Miasto: Warszawa
Kod: 00-238
NIP:

Telefon: 690 250 950
Opis:

Firma sprzątająca będzie idealną odpowiedzią na wszystkie tego typu bolączki. Dzięki nim nasz dom będzie lśnił czystością, a my będziemy mieli więcej czasu. Czasu, który możemy spożytkować dla rodziny lub dla siebie. Przecież nasze potrzeby są równie ważne i nie wolno, nigdy nie wolno o tym zapominać. Chwila poświęcona samemu sobie w ciągu dnia potrafi uczynić prawdziwe cuda. Jesteśmy bardziej wypoczęci i zrelaksowani, a przez to szczęśliwsi. A dom? Posprzątany!
Usługi porządkowe są coraz częsts