Podobne strony

 • Zakład Handlowo-Usługowy Zygmunt Żarna

  Spawalnictwo
  Specjalnością firmy jest obróbka mechaniczna i spawalnictwo, a w szczególności cięcie laserem. Firma oferuje także: spawanie, toczenie, frezowanie. Szczegóły - na stronie.
 • Cięcie laserem

  Firmy wg branży
  Technologia cięcia wodą i cięcia laserem jest w dzisiejszych czasach nowoczesnym i popularnym rozwiązaniem w dziedzinie precyzyjnej obróbki materiałów. Cięcie wodą polega na użyciu strumienia wody(cieczy lub mieszanki cieczy i materiału ściernego o bardzo wysokim ciśnieniu) w celu przecięcia materiału. W przypadku cięcia laserowego czynnik tnący stanowi gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. Budexpert Gliwice od lat z powodzeniem stosuje opisane technologie-budexpert.com.pl
 • Cięcie laserem

  Nauka i technika
  Serwis informacyjny poświęcony technologii cięcia: cięcie laserem, cięcie wodą, cięcie mechaniczne (skrawaniem, kuźnicze, plastyczne), cięcie plazmą. Zakres stosowania, przebieg procesów, zalety i wady poszczególnych technologii. Ponadto historia omawianych technik, ciekawostki, najwięksi wynalazcy itp.
 • LASER SPEC Cięcie laserem

  Firmy wg branży
  Fachowa firma „LASER SPEC” przeprowadza wielofunkcyjną i wielozadaniową, elastyczną obróbkę stalowych i aluminiowych blach. Z jednostką współpracują rzesze zadowolonych Klientów Indywidualnych, lecz też wielu Klientów Instytucjonalnych bądź Korporacyjnych. Laserowe cięcie blach, rur oraz profili wraz z ich gięciem czy spawaniem czy malowaniem to niektóre z działań, które umożliwiają przedsiębiorstwu na produkowanie dowolnych kształtów czy detali, półproduktów oraz wyrobów gotowych. Strona internetowa firmy „LASER SPEC” zawiera wszelakie szczegółowe informacje o wyrobach oraz usługach, w których jednostka się specjalizuje.
 • ABC Colorex - spawanie, malowanie proszkowe

  Firmy wg branży
  Fachowość i solidność to zasady krakowskiej firmy ABC Colorex. Wyspecjalizowaliśmy się w obróbce aluminium i malowaniu proszkowym. Podejmujemy się dowolnych zleceń, posiadamy bardzo doświadczony zbiór specjalistów, którzy z całkowitym zaangażowaniem wdrażają projekty. Innowacyjne i w pełni wyekwipowane hale zaręczają najwyższą próbę oferowanych za pomocą nas usług. ABC Colorex to olbrzymie doświadczenie w proszkowaniu i obróbce blach - działamy na rynku od dekady oferując usługi w jakich jesteś


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: cięcie laserem, drewniane wizytówki, i szyldy ::

Nasza ocena:
Adres: http://enodestudio.com

Ulica: Wrześińska 78

Miasto: Swarzędz
Kod: 62-020
NIP:

Telefon: 662104391Kategorie:

Opis:

Zajmujemy się cięciem i grawerowaniem laserem. Nasza siedziba znajduje się w Swarzędzu koło poznania. Dysponujemy bogatą bazą materiałów w których tniemy i grawerujemy od ręki. Nasz laser posiada pole robocze o wielkości 740mm x 450mm. Świadczymy również usługi graficzne. Przygotowujemy projekty według pomysłów klienta. Zajmujemy się cieciem zarówno pojedynczych sztuk jak i dużych serii. Prowadzimy również sprzedaż gotowych wyrobów w sklepie na naszej stronie internetowej.