Podobne strony

  • GAMMA Meble na zamówienie Gdańsk

    Firmy wg branży
    Nie możesz odszukać mebli odpowiednich dla Twojego domu? Zawsze możesz zlecić ich wykonanie! Firma Gamma z Żukowa od lat specjalizuje się w wyrobie mebli na wymiar. Oferuje ona przede wszystkim zabudowę kuchenną i łazienkową, szafy wnękowe, garderoby jak i inne. Wszelkie zamówienie dopasowywane jest do potrzeb Klienta, aby otrzymane meble były jak najbardziej komfortowe. Mogą Państwo skorzystać z jednego z gotowych projektów przedsiębiorstwa, ale także zaproponować własne rozwiązania. Gamma jest otwarta na wszelkie propozycje Klientów. Po więcej szczegółów o ofercie przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę internetową.
  • Kuchnie na wymiar Gdynia- 5kwadrat.pl

    Firmy wg branży
    Prawdopodobnie wszyscy chcieliby mieć wymarzoną i idealną kuchnię w której powstawały by jedynie pyszne dania. To marzenie może się spełnić, po wizycie w Studiu 5 Kwadrat, które jest wyjątkowym miejscem, gdzie uważnie słucha się Klientów i tworzy projekty zgodne z ich preferencjami. Wszystkie projekty powstają w programie graficznym CAD Kuchnie. Dzięki niemu szybko można zobaczyć profesjonalna wizualizację kuchni po remoncie. W dodatku proponowane są sprzęty jedynie pewnych i sprawdzonych marek


:: AGMA blanco gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.agmakuchnie.pl

Ulica: Andromedy 3/s1

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-180
NIP: 5931704303

Telefon: (058)-691-70-00Kategorie:

Opis:

Poszukujesz firmy, która zaprojektuje i zrealizuje dla Ciebie kuchnię marzeń? Fenomenalnie trafiłeś! Studio Kuchenne AGMA z Gdańska zaprasza do współpracy. Od początku działalności kluczowa nasza specjalizacja to planowanie i montaż kuchni, ale wykonujemy również zabudowy wnęk, meble łazienkowe i biurowe. Nasza propozycja została dodatkowo poszerzona o instalacje elektryczne i teletechniczne w tym instalacje: elektryczne w domach jednorodzinnych, teletechniczne (TV, Internet, telefon), alarmowe, domofonowe, odgromowe, oświetleniowe typu LED. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy na stronę internetową, gdzie mieści się pełna oferta.