Podobne strony

 • Usługi Przeciwpozarowe Instrukcja Pożarowa Firesafety

  Firmy wg branży
  Firma zajmuje się opracowaniem i aktualizacją instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, organizacją szkoleń przeciwpożarowych oraz innymi usługami przeciwpożarowymi. Działamy na obszarze południowo wschodnie /lubelskie, podkarpackie mazowieckie/. Pracę wykonujemy sumiennie, terminowo i przede wszystkim tanio. Wysoka jakość usług, a także ich atrakcyjna cena wyróżniają nas wśród konkurencji. Wystawiamy faktury VAT.
 • Insterpo - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

  Inne
  Insterpo to strona zawierająca informacje dot. zapewnienia i aktualizacji instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Przepisy z zakresu ochrony przeciwpożarowej do pobrania, słownik pojęć, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - obowiązek posiadania instrukcji przeciwpożarowej, koszt opracowania, kto powinien zapewnić instrukcję ppoż, zawartość instrukcji przeciwpożarowej, zapoznanie użytkowników obiektu z instrukcją pożarową, programy do tworzenia instrukcji, przechowywanie instrukcji, przekaza
 • Induko - usługi ppoż i bhp

  Firmy wg branży
  Firma Induko świadczy profesjonalne usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej (ppoż) i bezpieczeństwa i higieny pracy (bhp). Nasi specjaliści i rzeczoznawcy opracowują i aktualizują instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, dokument ocena zagrożenia wybuchem, opinie techniczne i ekspertyzy. Wyposażamy obiekty w oznakowanie ewakuacyjne oraz gaśnice. Wykonujemy przeglądy gaśnic i hydrantów. W ramach usług bhp prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe, opracowujemy ocenę ryzyka zawodowego.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: PPOZESPERT - to bezpieczeństwo ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ppozekspert.pl/

Ulica: ul. Wojska Polskiego 45A/7

Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
Kod: 05-101
NIP:

Telefon: 662 140 717
Opis:

Konstruktorzy wyliczają grubości ścian i belek, sugerują z jakich materiałów powinno się wykonać daną część i obliczają siły jakie na nią działają. Dzięki nim można przewidzieć, czy budynek będzie stał wiele lat i czy nie stanowi zagrożenia dla osób i towarów w nim przebywających. Poza tym projekt - już przygotowany i zebrany w całość uzgadnia się z rzeczoznawcami,czyli osobami,które odpowiadają za poszczególne uzgodnienia czy są zgodne z prawem i czy na pewno przyjęte rozwiązania są bezpieczne.