Podobne strony

 • ADONG - Restauracja Chińska w Krakowie i Łodzi

  Egzotyczne
  Dane kontaktowe oraz kompletne menu restauracja chińskiej.
 • Villa Moldova

  Egzotyczne
  Restauracja serwuje oryginalne dania kuchni polskiej i mołdawskiej przyrządzane przez mołdawskich kucharzy. Na stronie znajdziesz opis kuchni mołdawskiej i menu lokalu.
 • Restauracja El Paso

  Egzotyczne
  Strona główna meksykańskiej restauracji El Paso w Krakowie. Na stronie znajduje się szczegółowy cennik serwowanych dań (menu jest w języku polskim i angielskim), charakterystyka kuchni meksykańskiej oraz wybrane przepisy.
 • Restauracja Tan Viet

  Egzotyczne
  Restauracja Wietnamska Tan-Viet zaprasza na bogaty wybór wykwintnych orientalnych dań, misternie przygotowanych i podanych w taki sposób, aby klienci mogli poznać niepowtarzalny klimat i smak Dalekiego Orientu. Stale wzbogacane menu, potrawy fascynujące egzotycznymi nazwami i smakiem, duży wybór markowych win i innych trunków, azjatyccy kucharze, nastrojowe i eleganckie wnętrze restauracji tworzą niepowtarzalną atmosferę, do której goście chętnie wracają. W restauracji znajdują się dwie sale: bankietowa i konferencyjna w których można organizować imprezy okolicznościowe dla firm i osób indywidualnych.
 • El Paso Tex-Mex Saloon

  Egzotyczne
  Serwowane w lokalu prawdziwe, meksykańskie dania rozpalą gardła, które następnie można spłukać meksykańskim piwem lub "dogrzać" ognistą tequillą. Strona krakowskiej restauracji przedstawia menu lokalu, przepis miesiąca oraz zawiera krótką informację o właściwościach kuchni meksykańskiej.


:: RESTAURACJA GRILL KARTAGINA ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gwc.net/kartagina

Kategorie:

Opis:

Restauracja arabska prowadzona przez Tunezyjczyków. Na stronie historia miasta Kartagina, zdjęcia wnętrz, kompletne menu z cenami.

Słowa kluczowe: