Podobne strony

 • Studium Podyplomowe ISO - Politechnika Krakowska

  Studia podyplomowe
  Witryna prezentuje ofertę studim podyplomowego działającego przy Politechnice Krakowskiej. Studium umożliwia zdobycie kwalifikacji z zakresu norm ISO 14000 (Zarządzanie Środowiskowe ISO - 14000) oraz norm 9000 (Międzynarodowy System Zapewnienia Jakości w Zakładach Przemysłowych - ISO 9000).
 • Complexim - Biuro Zarządzania Jakością (ISO 9001:2000)

  Normy, certyfikaty
  Complexim - Biuro Zarządzania Jakością oferuje usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem systemu jakości zgodnego z wymaganiami normy EN-ISO 9001:2000. Na stronie możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy.
 • CERTIOS CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORCY kursy

  Firmy wg branży
  Audyt sprawdza zgodność stanu rzeczywistego firmy z określonymi wymaganiami. Przedsiębiorstwa posiadające system zarządzania ISO mają zadanie poddawania się audytowi. Także w przypadku nadawania oznaczenia CE producenci i importerzy używają audit do określenia stopnia spełnienia wymagań prawnych. Dobrze ukończony audit da jasną i kompletną informacją o stopniu spełnienia stawianych firmie wymagań oraz wskaże, które obszary wymagają poprawy i jak duże są występujące błędy. Zatem dobrze powierzyć audyt ekspertom w tej dziedzinie na przykład Centrum Edukacji Przedsiębiorcy CERTIOS. Ta zlokalizowana w Krakowie firma funkcjonuje na obszarze całej Polski i oprócz audytów zajmuje się doradztwem, szkolenia i wsparciem dla małych i średnich przedsiębiorstw przy wprowadzaniu systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO. Ich przeszkolenia - organizowane tak dla jednej osoby, jak i dla grupy pracowników - głównie dotyczą uzyskania kompetencji pełnomocnika i audytora wewnętrznego w obrębie da
 • Szkolenia bhp w Katowicach

  Firmy wg branży
  Zainwestuj w odpowiednią wiedzę pracowników, na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Zniweluj zagrożenia panujące w twoim zakładzie pracy, bowiem nie ma nic ważniejszego od poczucia bezpieczeństwa. Warsztaty oraz szkolenia organizowane przez Tuv Austria, pomogą rozwinąć kompetencje całej kadry pracującej. W celu umówienia szkolenia, zapraszamy na naszą stronę tuv-austria.pl
 • Wdrażanie ISO

  Inne
  Wdrażanie ISO do placówek medycznych ma za zadanie poprawienie ogólnego stanu jakości świadczonych usług zdrowotnych w Polsce. Uzyskany certyfikat ISO daje nam w efekcie gwarancję ISO, a ta z kolei zapewnia, że placówka medyczna dołoży wszelkich starań, aby pacjent był w pełni usatysfakcjonowany, a jego dane wrażliwe – bezpieczne.


:: Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości ::

Nasza ocena:
Adres: http://ikmj.pl

Ulica: os. Strusia 1A

Miasto: Kraków
Kod: 31-807
NIP: 8661577930

Telefon: 124140125
Opis:

https://ikmj.pl
https://aktualnosci.ikmj.pl
https://certyfikacja.ikmj.pl
https://akredytacja.ikmj.com
http://ikmj.edu.pl
https://dokumentacja-iso.ikmj.pl
https://e-ikmj.pl