Podobne strony

 • Serwis Finanse

  Inne
  Serwis Finanse skierowany jest przede wszystkim do menedżerów działów finansowych, kadry kierowniczej, inwestorów oraz konsultantów. Witryna zawiera bibliotekę artykułów związanych z tematyką strony, przegląd oprogramowania dla biznesu, informacje o szkoleniach oraz przegląd firm zajmujących się doradztwem personalnym. Dodatkowo na stronie słownik terminów związanych z zarządzaniem.
 • Centrum NLP - szkolenia i kursy - windykacja sprzedaż komunikacja

  Rozwój osobowy
  NLP w biznesie. Psychologia perswazji i skutecznej komunikacji w szkoleniach z windykacji, sprzedaży, kreowanie wizerunku. Techniki NLP - szkolenia otwarte i dla firm. Centrum NLP organizuje szkolenia i kursy trenerskie. Motywacja i szkolenia integracyjne wyjazdowe w Polsce i zagraniczne z wykorzystaniem odkryć NLP.
 • DLC - Centrum Edukacyjne

  Szkoły języków obcych
  Na stronie znajdziesz wyczerpujące informacje o ofercie Centrum Edukacyjnego DLC, która obejmuje m.in.: kursy językowe na różnych poziomach i adresowane do róznych grup (angielski, niemiecki), kurs szybkiego czytania i technik pamięciowych oraz kurs technik efektywnego uczenia się. Znajdziesz tu też testy kwalifikacyjne z języka angielskiego.
 • ROHAN Trainings

  Kursy biznesowe
  Firma oferuje szkolenia dla firm z zakresu zarządzania, finansów, podatków, księgowości, prawa i zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Katalog Szkoleń: szkolenia, kursy, seminaria

  Szkolenia
  Centrum wymiany informacji o szkoleniach, kursach, seminariach i ośrodkach szkoleniowych.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Megaszkolenia ::

Nasza ocena:
Adres: http://megaszkolenia.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Megaszkolenia.pl to portal w zupełnie nowej odsłonie. Jest to największa baza szkoleń w Polsce. W naszej bazie znajduje się aż ponad 13 000 aktywnych szkoleń. Serwis przeznaczony jest dla osób, które stale się chcą rozwijać i poszerzać swoją wiedzę właśnie na szkoleniach. Jeśli chciałbyś znaleźć szkolenie dla siebie, nie zwlekaj, ale jak najszybciej odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z jej bogatą ofertą szkoleń w różnych kategoriach zawodowych.