Podobne strony

 • GAMRAT S.A.

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka jest czołowym producentem systemów kanalizacyjnych, profili, wykładzin z tworzyw sztucznych. W asortymencie produktów także posiada rynny i wentylacje. Na serwerze obszerne informacje o działach produkcji, technologii i jakości.
 • Hurtownia Rur- Rurex

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo Wielobranźowe oferuje systemy rurowe stalowe oraz izolacje. Posiadają własny transport.
 • HEMETIN

  Materiały wykończeniowe
  Wykonawca specjalistycznych nawierzchni sportowych, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Na stronie wiele danych technicznych i realizacji, dokumentacja fotograficzna.
 • LENTEX

  Materiały wykończeniowe
  Zakład produkcji pokryć gumowych, folii, włóknin, membran, wykładzin i przetwarzania tworzyw sztucznych. Na stronach firmowych o programie produkcji, asortymencie, danych adresowych i aktualnościach.
 • Komfort S.A.

  Wyposażenie wnętrz
  Spółka sprzedaje różnorodne wykladziny domowe, obiektowe, dywany, tapety wielu producentów. W prezentacji internetowej oferta handlowa, porady, cenniki, wzornictwo i dane kontaktowe.


:: Http://assogroup.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://assogroup.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Meble biurowe to podstawowy element wyposażenia biura. Wiedzą o tym wszyscy, którzy do swojego biura przyjmują petentów lub klientów. Jeśli marzysz o pięknym, nowoczesnym biurze, to powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy. Produkujemy meble o nowoczesnym designie i za przystępne pieniądze. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.