Podobne strony

  • Katarzyna Duda

    Klasyka
    Krótka nota biograficzna młodej skrzypaczki, jej repertuar, fragmenty opinii i recenzji oraz informacje o płycie "Le Streghe"
  • Oprawa muzyczna imprez okolicznosciowych

    Rozrywka
    Rodzimy się, podczas chrztu słyszymy pierwsze dźwięki organów, ucząc się słuchamy muzyki, poznając swój gust muzyczny nasi ulubieńcy towarzyszą nam w szkole, pracy, domu, samochodzie, na spacerze - praktycznie wszędzie. Kiedy stajemy z drżącymi rękami pełni nadziei, a zarazem strachu na ślubnym kobiercu słyszymy Ave Maria i Mendelssohna. Na weselu nie tylko siedzimy i rozmawiamy, ale bawimy się w rytmach naszych ulubionych przebojów. Zapraszamy do zapoznania sie znasza ofertą


:: Skrzypce Trójmiasto ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.martananowska.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Muzyk sesyjny - skrzypaczka Marta Nanowska jest to gdańska artystka polecająca swój repertuar solowy, w którego skład wchodzą wyjątkowe projekty muzyczne – głównie na skrzypce. Współpracuje ona z takimi organizacjami jak: Państwowa Opera Bałtycka, Teatr Otwarty, Polska Filharmonia Sopot. Marta Nanowska kooperując z różnymi organizacjami oraz instytucjami zagrała już ponad 200 koncertów operowych i symfonicznych.