Podobne strony

 • KOMED

  Medycyna niekonwencjonalna
  Strona przychodni założonej przez Maję Błaszczyszyn - biochemika, analityka medycznego, bioterapeutę, publicystkę i tłumacza.
 • Polski Portal Medyczny

  Serwisy informacyjne
  Poradnik Medyczny oferujący: leksykon zdrowia, katalog lekarzy, informator, porady lekarskie i sklep. Udostępnia rzetelne archiwum artykułów, recenzowane przez znane autorytety medyczne o tematyce: zdrowie, profilaktyka chorób, choroby, racjonalna dieta, diagnostyka, terapia, pediatria, stomatologia oraz wiele innych.
 • Centrum Odchudzania Extra Diet - 8 kg w 18 dni

  Otyłość
  Strona o szwedzkiej nowości - diecie odchudzającej nowej generacji. Dzięki jej unikalnej recepturze spadek wagi wynosi 8 kg w ciągu 18 dni. Zobacz opis diety, jej stosowanie oraz sklepik... Możesz sprawdzić swój wskaźnik BMI i dowiedzieć się jaka powinna być Twoja waga.
 • Gabinet Internistyczno-Beriatryczny ASMED

  Otyłość
  Kuracje odchudzające i poradnictwo dietetyczne to specjalność dr. Andrzeja Szczerka, który stara się motywować do odchudzania, przybliża zasady prawidłowej kuracji, pomaga uniknąć efektu jo-jo.
 • Alveo - dietetyczny środek spożywczy

  Zioła
  Firma Akuna z Katowic jest producentem dietetycznego środka spożywczego, za który zdobyła pierwsze miejsce w Konkursie Na Najlepszy Produkt w kategorii: naturalny preparat leczniczy. Jest to skuteczny preparat ziolowy ogólnie wzmacniający organizm. Na stronie znajdują się: prezentacja specyfiku, wypowiedzi specjalistów, a także informacje o Akunie, jej celach i działaniach.


:: Opalanie natryskowe - naturanga.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.naturanga.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy przy prowadzeniu centrum SPA pozwala nam zapewnić naszym klientom doskonałe warunki realizowania zabiegów oraz masaży. Wszystkie rodzaje masaży realizowane są zarówno przez doświadczonych masażystów jak też certyfikowanych. Możemy naszym klientom zapewnić również szeroki zakres zabiegów, które wykonywane są z wykorzystaniem innowacyjnych metod oraz kosmetyków naturalnych renomowanych firm.