Podobne strony

 • Bianex

  Dom i wnętrza
  Nasza oferta to montaż i sprzedaż okien, drzwi, żaluzji, bram garażowych. Firma Bianex prowadzi działalność od 2006 roku. Naszym klientom dostarczamy produkty najwyższej jakości, eleganckie, nowoczesne, solidne, wykonane z dobrych gatunkowo materiałów. Wszystkie produkty Bianex charakteryzują się pełną funkcjonalnością. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.
 • Blog o aranżacji wnętrz - zamieszkuje.pl

  Dom i wnętrza
  Ważne, aby w swoim domu czuć się dobrze. Jednak jak urządzić swoje wnętrze, żeby wszystko do siebie pasowało. Zobacz, co proponujemy na naszym blogu. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą wprowadzić trochę ciepła i stworzyć przytulny kąt. Pokazujemy również innowacyjne i modne rozwiązania, które spodobają się każdemu.
 • www.sklepogrodniczypyrzyce.pl Sklep ogrodniczy Pyrzyce

  Dom i wnętrza
  W Pyrzycach znajduje się Centrala Ogrodniczo - Rolnicza, która od 1991 roku proponuje swoje usługi. Zajmujemy się sprzedażą nasion, sadzonek, drzew, narzędzi, folii, środków ochrony roślin i innych. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas artykułów. Nasz asortyment jest cały czas poszerzany oraz pochodzi od najlepszych producentów. Zapewniamy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
 • Hardwood windows

  Dom i wnętrza
  Jeśli kupujemy okna lub drzwi, to oczywiście ich cena nie powinna być dla nas elementem najważniejszym, aczkolwiek oczywiście jest czymś ważnym. My w tym miejscu chcemy wskazać w sposób szczególny na podmiot, który od wielu lat łączy bardzo wysoką jakość okien oraz drzwi drewnianych z bardzo atrakcyjnymi cenami sprzedaży oraz montażu. Mowa jest o firmie International Windows, o jednym z tych czołowych na rynku producentów okien i drzwi drewnianych.
 • Wynajem mebli ogrodowych - siedzenapalecie.pl

  Dom i wnętrza
  Siedzę Na Palecie jest firmą, która od kilku lat zajmuje się wypożyczaniem mebli z palet oraz pomocą w organizacji różnego rodzaju imprez. Dzięki temu klient nie musi się martwić tego typu rzeczami, bo wystarczy nam je zlecić i mieć spokojną głowę o całą resztę. Zobacz pełną ofertę i szczegóły na naszej stronie www lub zadzwoń.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Profesjonalne kominki szamotowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kominki-deluxe.pl

Ulica: Wojska Polskiego 78

Miasto: Dobrodzień
Kod: 46-380
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Niemal przez cały rok będą się Państwo mogli delektować ciepłem kominka szamotowego. Wiele modeli tzw. ciepłych kominków dostępnych jest w ofercie firmy Kominki Deluxe. Z dużym powodzeniem wykonujemy także piece chlebowe. Pragniemy Państw zaprosić do bliższego zapoznania się z ofertą naszych kominków, która dostępna jest na łamach firmowej witryny internetowej.

Słowa kluczowe: