Podobne strony

 • Zasobniki cwu

  Dom i wnętrza
  Nasza załoga to specjaliści, z którymi naprawdę bardzo łatwo wybierzesz najlepszy dla swoich potrzeb zasobnik ciepłej wody użytkowej. Jesteśmy przekonani, że będzie to świetna decyzja. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, dobieramy idealnie model w taki sposób, by odpowiadał na Twoje indywidualne zapotrzebowanie w gospodarstwie domowym. Sprawdź i przekonaj się.
 • Jesionowa Aleja

  Dom i wnętrza
  Interesują Cię komfortowe mieszkania? Nie wiesz w którym miejscu znaleźć dobre mieszkanie na całe życie? Jesionowa Aleja to idealne rozwiązanie zarówno dla starszych osób, które chcą zamieszkać w wygodnym domu i mieć więcej czasu dla siebie, jak również idealne rozwiązanie dla młodych rodzin, które mają małe dzieci i chcą je odpowiednio wychowywać. W miejscu gdzie wybudowaliśmy bloki mieszkalne masz niedaleki dojazd do sklepów, szkół czy do centrum miasta.
 • Juko Green Design

  Dom i wnętrza
  Firma Juko Green Design to piewca zieleni! Tymczasem zieleń to kolor natury, a więc także kolor życia! Nic więc dziwnego, że główna idea Juko Green Design skupia się na poprawianiu komfortu życia swoich klientów. Ściany z mchu, z trawy, z roślin oraz ekologiczne artykuły wyposażenia wnętrz to oferta dla wszystkich, którzy w naturze szukają spokoju, nadziei, poczucia wolności, świeżości, powodzenia, uzdrowienia, zadowolenia i spokoju.
 • BoConcept Gdynia

  Dom i wnętrza
  Salon BoConcept Gdynia proponuje urządzanie wnętrz w skandynawskim charakterze. BoConceptGdynia to rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie miejski design, wysoką gatunkowość realizacji oraz funkcjonalność. BoConcept to nowoczesne meble stworzone na bazie tradycyjnego duńskiego designu. Meble są kreowane przez projektantów z myślą o wielu wymogach oraz gustach klientów, przedstawiając to co najlepsze w duńskim designie. W dodatku zaglądając do salonu można liczyć na profesjonalną poradę odnośni
 • Grzejniki sklep

  Dom i wnętrza
  Dzięki sklepowi internetowemu Grzejniki-Net.pl można kupić grzejniki do swojego mieszkania, domu czy firmy - wszędzie tam, gdzie jest potrzebne ogrzewanie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu takie grzejniki, które pod względem jakości, designu oraz ceny zasługują na pełne zainteresowanie. Jednocześnie jesteśmy takim sklepem, w którym stawia się na obsługę klienta - odpowiemy na wszystkie pytania dot. grzejników i całej reszty.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Profesjonalne kominki szamotowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kominki-deluxe.pl

Ulica: Wojska Polskiego 78

Miasto: Dobrodzień
Kod: 46-380
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Niemal przez cały rok będą się Państwo mogli delektować ciepłem kominka szamotowego. Wiele modeli tzw. ciepłych kominków dostępnych jest w ofercie firmy Kominki Deluxe. Z dużym powodzeniem wykonujemy także piece chlebowe. Pragniemy Państw zaprosić do bliższego zapoznania się z ofertą naszych kominków, która dostępna jest na łamach firmowej witryny internetowej.

Słowa kluczowe: