Podobne strony

 • Qumak-Sekom S.A.

  Techniczna ochrona mienia
  Podstawowym profilem działalności spółki jest integrowanie rozwiązań informatycznych oraz teletechnicznych, w tym technologii wykorzystywanych w koncepcji Inteligentnego Budynku. Oferta firmy obejmuje również dostawę sprzętu i usług wideokonferencyjnych, projektowanie i realizację stron www (również z grafiką 3D), systemy zarządzania i zabezpieczania środowisk IT. Sekom proponuje także systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwami średniej i dużej wielkości.
 • Impaq Polska sp. z o.o.

  Marketing i pokrewne
  Firma zajmuje się dokładnym definiowaniem i rozwiązywaniem problemów biznesowych przez analityków i konsultantów, za pomocą najnowszych technologii IT. Na stronie zapoznasz się z profilem firmy oraz oferowanymi przez nią rozwiązaniami w zakresie sieci detalicznych, bankowości oraz energetyki.
 • CHIP Newsroom

  Serwisy informacyjne
  Najświeższe informacje z branży IT.
 • Turystyczna Infolinia

  Serwisy turystyczne
  Ogólnopolska Sieć Informacji Turystycznej. Serwis podaje namiary na punkty informacji turystycznej w kraju i za granicą, ponadto zawiera całoroczny wykaz imprez turystycznych i odsyłacze do kilkudziesięciu polskich stron o tematyce turystycznej.
 • Job Univers

  Ogłoszenia
  Internetowy serwis pracy dla specjalistów branży IT - m.in. programistów, administratorów, webmasterów oraz menedżerów projektów informatycznych. Zaglądając na strony znajdziesz oferty pracy, analizy rynku IT oraz wiele innych informacji z tego zakresu.


:: Berquer - Usługi IT ::

Nasza ocena:
Adres: http://berquer.com

Ulica: Gżegżółki 11

Miasto: Warszawa
Kod: 02-804
NIP: 9512371112

Telefon:
Opis:

Nasza firma oferuje nowatorskie usługi informatyczne, umożliwiające odpowiednie funkcjonowanie Państwa firmy. Więcej informacji na stronie internetowej. Skontaktuj się z nami!

Słowa kluczowe: