Podobne strony

  • meble wrocław

    Dom i wnętrza
    Na terenie Gdańska czy też Katowic istnieje wiele sklepów oferujących meble pokojowe Gdańsk czy też meble pokojowe Katowice. Meble w Katowicach to głównie meble do salonu takie jak np. sofa 3 osobowa, meble do sypialni czy też do kuchni. Mamy także duży wybór jeśli chodzi o ekskluzywne meble biurowe gdyż wiadomo iż wyposażenie danego lokalu jest wizytówką firmy. Mamy bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o różnego rodzaju wyposażenia wnętrz.
  • Irmar-Producent mebli biurowych,kuchennych

    Firmy wg branży
    Firma IRMAR zajmuje się produkcją mebli. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wyposażaniu powierzchni biurowych,mieszkalnych oraz sklepowych.Ofertę naszą kierujemy do: - firm - klientów indywidualnych - instytucji Oferta obejmuje:meble biurowe,kuchenne,sklepowe, oraz meble na zamówienie.Wyroby nasze produkowane są z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia im doskonały wygląd oraz wysokie parametry użytkowe.


:: Meblan meble na wymiar Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.meb-lan.pl

Ulica: Krucza 20

Miasto:
Kod: 21-500
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Meblan z siedzibą w Białej Podlaskiej. Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji mebli. Wykonujemy: meble kuchenne, szafy wnękowe, meble biurowe i garderoby. Do produkcji używamy płyt, blatów i okuć meblowych firm: Blum, Krono, Thermoplast, Rejs oraz innych. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy z należytą starannością, punktualnie oraz w dobrej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją, jaka zamieszczona jest na stronie internetowej.