Podobne strony

 • KCS Kraków

  Usługi konsultacyjne
  Strona firmy oferującej kompleksowe usługi informatyczne. Znajdziesz tu jeju ofertę i dane kontaktowe.
 • StormCrypt

  Dla przedsiębiorstw
  Producent programu Ewida Standard - ewidencja i inwentaryzacja sprzętu komputerowego i oprogramowania dla firm. Aplikacje i systemy internetowe do ewidencji.
 • Creative Business Solutions - Marcin Buciora

  Dla przedsiębiorstw
  Niezależny dostawca oprogramowania (ISV). Firma tworzy systemy intranetowe i serwisy WWW, jest partnerem biznesowym IBM, rozwija instalacje SAP R/3, prowadzi konsulting IT oraz outsourcing zarządzania systemami IT.
 • TeleRED

  Sieci i okablowanie
  Firma specjalizuje się w rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw, administracji państwowej, firm sektora paliwowego i energetycznego. TeleRED dostarcza sprzęt do budowy sieci transmisji danych (dane, głos, obraz). Oferuje szeroki zakres usług projektowania i integracji sieci oraz systemów komputerowych.
 • Mobile Solutions

  Marketing bezpośredni
  Mobile Solutions - kampanie reklamowe tworzone w oparciu o marketing mobilny, wykonywanie aplikacji mobilnych, integracja z aplikacjami webowymi (mcommerce, web 2.0).


:: Anterian - usługi IT ::

Nasza ocena:
Adres: anterian.pl

Ulica: Źródlana 4

Miasto: Poznań
Kod: 60-643
NIP: 7010352201

Telefon:
Opis:

Anterian to firma oferująca nowoczesne technologie informatyczne. Proponuje usługi w zakresie opracowywania i wprowadzania technologicznie zaawansowanych systemów IT. Firma zapewnia całościową i niezawodną opiekę nad systemami informatycznymi. Zapraszamy na naszą stronę!