Podobne strony

 • Informacje - Pismo Bieszczadzkiej Grupy GOPR

  GOPR
  Pismo Grupy Bieszczadzkiej GOPR "INFORMACJE" ukazuje się od roku 1992 i jest adresowane do ratowników.
 • Uboot Crashsite

  Ratownictwo wodne
  Prywatna strona Michała Wasiluka o jego zaineresowaniach a w szczególności o ratownictwie oraz o działalności Pomorskiego Towarzystwa Ratowniczego. Znajdziecie również informacje o gazecie studenciej Na Indeksie Insytutu Historii Uniwersytetu Szczecińskiego.
 • Rejonowy Sztab Ratownictwa w Bełchatowie

  Ratownictwo drogowe
  Na stronie znajdują się informacje o działalności Rejonowego Sztabu Ratownictwa w Bełchatowie, o udzielaniu pierwszej pomocy oraz o kursach ratownictwa przedmedycznego. Ponadto ciekawa galeria zdjęć.
 • Blue Arte-organizacja imprez: eventy, integracyjne, firmowe

  Atrakcje i organizacja imprez
  BLUE ARTE-Konin.Organizacja imprez. Imprezy integracyjne, dla firm, szkolenia,eventy.Kompleksowa organizacja i obsługa: artyści, kabarety,gwiazdy estrady,zespół muzyczny,konferansjer,nagłośnienie,oświetlenie,scena,promocyjne,motywacyjne,szkolenia,konferencje,dni miasta,gminy, plenerowe,hotele.Imprezy okolicznościowe: wesele, wesela,konin,studniówka,zespół muzyczny na wesele.
 • INTER GET UP - Promocja Przedsiębiorczości w UE - Istytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ

  Inkubatory przedsiębiorczości
  INTER GET UP jest międzynarodowym projektem realizowanym w ramach unijnego projektu europejskiego INTERREG IIIC. Podstawowym celem programu jest rozwój przedsiębiorczości w krajach UE poprzez wspieranie procesu tworzenia nowych, poprawę efektywności istniejących małych i średnich firm oraz zwiększenie współpracy regionalnej w UE.


:: Naprawa serwis komputerów Poznań Ratownicy IT ::

Nasza ocena:
Adres: http://ratownicyit.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Inwestycja w opiekę nad komputerem na pewno każdemu się opłaci i dlatego też zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy wielką wiedzą, która umożliwia nam podjęcie się każdego zlecenia. Zajmujemy się opieką nad komputerami zarówno wśród osób prywatnych jak i firm. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na nasze usługi będzie w pełni zadowolony. Zapraszamy bardzo serdecznie.