Podobne strony

 • Surrealizm

  Galerie wirtualne
  Informacje na temat Jana Sikory, jego twórczości, wystaw oraz publikacji na temat artysty. Również tutaj możemy obejrzeć wystawione w galerii obrazy lub zakupić jeden z nich.
 • Galeria Art New Media

  Rysunek, grafika
  Znajdziesz tutaj informacje o samej galerii, jej głównych założeniach, katalogach prac oraz wirtualnej kolekcji malarstwa i grafiki. Ponadto możesz zapoznać się z proponowanymi usługmi i młodymi, promowanymi artystami.
 • Zachęta - Galeria Sztuki Współczesnej

  Galerie
  Informacje o planowanych wystawach oraz dokładny adres.
 • Zachęta - Galeria Sztuki Współczesnej

  Galerie
  Na stronie znajdziesz informacje o przyszłych wystawach, wydarzeniach oraz księgarni mieszczącej się na terenie galerii.
 • Galeria Elżbiety Dulemby

  Galerie wirtualne
  Elżbieta Dulemba uprawia malarstwo (w tym portret), rysunek, indywidualne techniki tkackie i projektowanie graficzne. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Tutaj zobaczysz jej prace - obrazy (olej), rysunki i portrety. Można je również zakupić oraz zamówić sobie np. portret.


:: Dom Aukcyjny Clemens ::

Nasza ocena:
Adres: www.clemens.pl

Ulica: Michałowskiego 7

Miasto: Kraków
Kod: 31-126
NIP: 7371782549

Telefon:
Opis:

Dom Aukcyjny Clemens to świeże, nowoczesne i innowacyjne podejście do handlu dziełami sztuki w Polsce.

Stworzyliśmy autorski i nowatorski w Polsce system ]aukcji holenderskich, w których od momentu uruchomienia aukcji cena dzieła jest stopniowo, automatycznie i równomiernie obniżana co godzinę w zakresie cenowym określonym wcześniej przez eksperta w danej dziedzinie sztuki, który dokonał wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu aukcje są bardziej transparentne, ponieważ nabywcą danego dzieła zostaje