Podobne strony

 • Storyb

  Ryby - handel i usługi
  Strona firmy Storyb. Zajmuje się ona przetwarzaniem ryb słodkowodnych, transportem ryb żywych itd..
 • Delikatesy Rybne Krewetka – przetwory rybne

  Firmy wg branży
  Lekarze zalecają, by w naszej diecie jak najczęściej pojawiały się ryby. Dla tych, którzy nie wiedzą, ekspresowo możemy napisać, że mają spore ilości białka, składników mineralnych, witamin, ale i tłuszczów, w tym tych korzystnych nienasyconych omega-3. To właśnie one tłumią stany zapalne i hartują organizm. Konsumowane regularnie i w adekwatnych ilościach mogą zapobiegać rozwojowi nadciśnienia, miażdżycy, czy nawet chorób układu krążenia. Wszystko to są pierwszorzędne powody, by włączyć ryby do swojej diety. Żeby zakochać się w rybach należałoby spróbować ich różnych rodzajów i w wielu formach, ale do tego wypada mieć ich dobry wybór. Właśnie dlatego wskazane jest zajrzeć do Delikatesów Rybnych Krewetka oczywiście w Gdańsku. Oczywiście, bo jednak – mimo tego, że dziś właściwie wszystko można kupić wszędzie, jednak ryby kojarzą się z morzem. Tu ponadto tradycję rybną starają się wesprzeć oferując klientom bogaty wybór wszelkich rodzajów ryb i owoców morza. Całość w kilku wersjach: świe
 • PSJ ryby w oleju

  Firmy wg branży
  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu propozycję działalności zakładu przetwórstwa ryb PIĄTEK, który znajduje się w Siedlcu w województwie wielkopolskim. Na terenie naszego zakładu znajduje się 7 hal produkcyjnych, stacja zalew, magazyny, chłodnie, mroźnie, pomieszczenia pomocnicze i socjalne, biura, laboratorium chemiczne oraz oczyszczalnia ścieków. Produkujemy smaczne wyroby w słoikach, smażone, na tackach oraz szalkach. Posiadamy certyfikaty oraz spełniamy standardy jakości.
 • www.barkas.pl hurtownia rybna

  Firmy wg branży
  Ryby Barkas z Kołobrzegu to gwarancja smaku i jakości! Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która od wielu lat zajmuje się przetwórstwem rybnym. Dostarczamy ryby świeże, ryby solone, wędzone i mrożone, a także owoce morza. Nasze produkty pochodzą z wód polskich i zagranicznych. Dbając o najwyższą jakość, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Wysokie standardy działalności potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. IFS Food, a także międzynarodowy certyfikat Bureau Veritas. Zapraszamy do kontaktu!


:: KREWETKA ryby wędzone sklep gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://delikatesyrybnekrewetka.pl

Ulica: Pilotów 3

Miasto:
Kod: 80-460
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

To co przeważnie kojarzy się z wyjazdem nad morze to piasek, fale, mewy, piękne zachody słońca, a także owoce morza najwyższej próby. Ale w przyplażowych smażalniach coraz częściej można już dostać wyłącznie kawałeczek smażonego dorsza, więc żeby zjeść naprawdę znakomite owoce morza, trzeba się trochę postarać i poszukać. Drobna podpowiedź dla wszystkich koneserów ryb i wszystkiego co z morza pochodzi, najlepsze ryby w Gdańsku są w Krewetce. Delikatesy Rybne Krewetka funkcjonują od wielu lat. Oferują obfity wybór ryb świeżych, mrożonych, wędzonych, morskich oraz słodkowodnych, a także duży wybór konserw rybnych oraz rybnych wyborów garmażeryjnych. A oprócz tego można u nich znaleźć świeże owoce morza, mrożone owoce morza, sałatki i pasty rybne, a także marynaty rybne i kawior. Chcąc sprostać wymaganiom rynku stale pracują nad swoją ofertą, dodając do niej nowości. Serdecznie zapraszają zarówno do swojej siedziby, jak i do sprawdzenia ich oferty na stronie internetowej.