Podobne strony

  • SMAKOTEKA.PL

    Serwisy informacyjne
    Znajdź restauracje w Polsce. Smakoteka to katalog zawierający pizzerie, pierogarnie, kawiarnie, sushi-bary, restauracje organizujące imprezy oraz zapewniające catering lub jedzenie na telefon.
  • Cztery Brzozy przyjęcie weselne Gdańsk

    Turystyka i podróże
    Hotel Cztery Brzozy to nowoczesny oraz komfortowy trzygwiazdkowy obiekt, jaki łączy dobry styl, elegancję i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Hotel znajduje się w miejscowości Kowale, jaka położona jest tylko 7 km od centrum Gdańska, a zatem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, jakie nastawione są na zwiedzanie Trójmiasta oraz okolic. Łatwo do nas dotrzeć zarówno osobistym środkiem lokomocji jak i transportem publicznym, gdyż znajdujemy się tuż obok Obwodnicy Trójmiejskiej S6 i niedaleko Autostrady A1. Posiadamy do Państwa dyspozycji 32 wygodne pokoje dwuosobowe, które z pewnością zaspokoją Państwa wymagania. Szerzej na stronie WWW.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Catering ::

Nasza ocena:
Adres: www.foodpassion.pl

Ulica: C.K. Norwida 2

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-280
NIP:

Telefon: 514 114 990
Opis:

Wszystkich miłośników dobrych smaków zapraszamy do odwiedzenia najlepszej restauracji w Trójmieście. Nasza kantyna znajduje się na terenie Gdańskiego Garnizonu w niebanalnym, ciekawym budynku. Restauracja serwuje najlepsze specjały polskiej kuchni, jak również wyjątkowe dania z różnych stron świata. Oferujemy dania sezonowe, dzięki którym wizyta w naszej restauracji nigdy nie jest taka sama. Oprócz kantyny prowadzimy także inną działalność gastronomiczną. Oferujemy catering dla szkół i zakładów