Podobne strony

 • Hotel na Mazurach

  Noclegi
  Hotel Księżycowy Dworek położony w samym sercu Mazur znajduje się na terenie 5 ha zabytkowego parku nad brzegiem jeziora Siercze, zaledwie 800 m od jednego z najsłynniejszych i najtajniejszych obiektów II Wojny Światowej - kwatery kętrzyńskiej nazywanej „Wilczym szańcem”. Hotel organizuje wszystkie formy pobytów dla firm;konferencje i szkolenia , wyjazdy integracyjne ,bankiety.
 • Hotel na Mazurach

  warmińsko-mazurskie
  Hotel na Mazurach, usytuowany jest przy promenadzie biegnącej dookoła jeziora Czos, niedaleko centrum Mrągowa. Zachowany jest w stylu staromazurskim, co wyróżnia go na tle ofert, które prezentują inne hotele .Doskonałe miejsce dla wędkarzy i amatorów wycieczek pieszych jak i rowerowych. Organizujemy wesela, konferencje, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.
 • Marina Golf Club hotel spa

  Turystyka i podróże
  Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją przygotowaną przez Hotel Marina Golf Club, jaki znajduje się w miejscowości Siła koło Olsztyna. Do Państwa dyspozycji oddajemy 98 współczesnych pokoi. Oferujemy zabiegi SPA i medycyny naturalnej. Posiadamy: 12 gabinetów SPA, gabinet SPA dla osób niepełnosprawnych, Vip Room z jacuzzi i łaźnią parową, basen rekreacyjny, baseny mineralne, jacuzzi zewnętrzne, łaźnie parowe, saunę suchą, saunę Infra Red. Z zakresu medycyny naturalnej oferujemy zabiegi: kwasem hialuronowym, mezoterapię iniekcyjną, mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, liposukcję laserową, makijaż permanentny, toksynę botulinową oraz Nici First Lift. Więcej na stronie internetowej.
 • Konferencje Mazury - www.mazurskiraj.pl

  Turystyka i podróże
  Hotel w Rucianem, Mazurski Raj, oferuje gościom komfortowy pobyt w nowoczesnym i ekskluzywnym obiekcie. Hotel znajduje się na pięciu hektarach przepięknego ogrodu, posiada również dostęp do jeziora Bełdany w postaci mariny z wypożyczalnią sprzętu sportów wodnych. W hotelu mogą zatrzymać się klienci indywidualni, jak też i rodziny w jedenastu przestronnych apartamentach. Hotel organizuje też konferencje i szkolenia.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Konferencja na Mazurach ::

Opis:

Aby zorganizować udaną konferencję biznesową na Mazurach i znaleźć odpowiednią salę konferencyjną koniecznie trzeba zajrzeć na stronę www.namazurach.salekonferencyjne.pl. Na portalu znajdziemy informacje o obiektach gwarantujących niezbędne wyposażenie, profesjonalną obsługę oraz komfort prowadzenie każdego spotkania. Dzięki stronie szybko znajdziemy obiekt konferencyjny spełniający nasze oczekiwania względem sal, noclegu i gastronomii.