Podobne strony

  • wywóz śmieci warszawa

    Firmy wg branży
    Firma Polsuper zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą na wywóz śmieci (wywóz odpadów warszawa, wywóz śmieci warszawa, wywóz śmieci kontenery, wywóz szamba warszawa). Dzięki ciągłym szkoleniom i najnowszym technologią jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Z naszych usług korzysta już wielu zadowolonych klientó indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zapraszamy.
  • www.lekaro.pl

    Firmy wg branży
    Przedsiębiorstwo P.P.H.U. LEKARO działa na rynku gospodarki odpadami od 1991 roku. Posiadające swoją siedzibę w Woli Duckiej, w gminie Wiązowna przedsiębiorstwo proponuje odbiór oraz przetwarzanie odpadów komunalnych. Na obszarze stołecznej aglomeracji usługami Lekaro objęte są m.in. gminy: Michałowice, Marki, Piaseczno, Sulejówek, Otwock, a także wybrane dzielnice Warszawy. Jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów tego rodzaju w kaju. Gwarantujemy terminową realizację każdego zadysponowania i przystępne ceny. Zapraszamy Państwa do kooperacj oraz zapoznania się z pełną ofertą firmy na naszej stronie internetowej.


:: Wywóz śmieci Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://wywoz-smieci.pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kompleksowe usługi wywozu śmieci dla każdego. Kilka rodzajów kontenerów na śmieci do wynajęcia. Obszar działania na terenie Warszawy i okolic.

Słowa kluczowe: