Podobne strony

 • Aneta Kowalska - Fotograf ślubny Łódź

  Hobby i pasje
  Zdjęcia ślubne w pełnym zakresie - od przygotowań do wesela, plenery ślubne i sesje zdjęciowe w studio fotograficznym w Łodzi. Możliwość uczestniczenia w sesji profesjonalnej wizażystki. Sesje i reportaże okolicznościowe: chrzest i komunia oraz sesje dziecięce od narodzin.
 • Fotografia noworodkowa śląsk

  Firmy wg branży
  Dobrej jakości zdjęcia to najlepsza pamiątka, dokumentująca zarówno uroczyste wydarzenia w życiu każdego człowieka, jak i codzienne sytuacje, warte uwiecznienia. Studio fotograficzne Iris Cream, mieszczące się w Sosnowcu, przy ulicy Grota-Roweckiego 130/116, oferuje swoim klientom profesjonalne usługi fotograficzne. Wykonujemy m. in. zdjęcia ślubne, fotografie noworodków i dzieci a także sesje ciążowe i portretowe. Zachęcamy do poznania szczegółów.
 • Fotograf ślubny Katowice

  Kultura i sztuka
  Zawsze staramy się poznać pary przed dniem ślubu. Poza fotografią ślubną zajmujemy się również fotografią noworodkową oraz dziecinną. Uwieczniamy na zdjęciach niewinne i śmiejące się dzieci. Będzie to pamiątka zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Podczas sesji dziecięcych zapewniamy wszystkie ubranka i akcesoria, które upiększą fotografię. Dziecięce sesje zdjęciowe wykonujemy w naszym studio w Pszczynie, gdzie zawsze panuje miła i rodzinna atmosfera. Dowiedz się więcej na stronie www.
 • Fotografia noworodkowa i dziecięca

  Kultura i sztuka
  Studio Czarnieckiego to profesjonalne studio fotograficzne, wykonujące sesje noworodkowe i dziecięce. Od lat zajmujemy się fotografią artystyczną. Nasze studio mieści się w Warszawie. Strona prezentuje zbiór przykładowych sesji noworodkowych i dziecięcych oraz naszą ofertę.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Fotograf na chrzest Wrocław, pakiety i cennik na stronie. ::

Nasza ocena:
Adres: fotolupa.pl

Ulica: Plac Grunwaldzki

Miasto: Wrocław
Kod: 50-378
NIP:

Telefon:
Opis:

Fotolupa oferuję profesjonalny reportaż uroczystości Chrztu Świętego we Wrocławiu i okolicy.

W ofercie szeroki wybór pakietów, albumy w mały i dużym formacie w zależności od potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Szerokie umiejętności, duże doświadczenie a także wysokie wymagania wobec własnego warsztatu gwarantują że klient dostanie wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia.

Zadzwoń dowiedzieć się o wolne terminy!

Zapraszamy do współpracy!