Podobne strony

 • Kaczmarski - Inkasso

  Wierzytelności
  Zminimalizowanie kosztów działań inkasso, poprawianie płynności finansowej, usystemowanie działań na rzecz odzyskiwania wierzytelności.
 • Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

  Instytucje i organizacje
  Na serwerze sejmowym znajdziesz: kompletną informację o organach, posłach i pracach sejmowych. Możesz zapoznać się z ustawami uchwalonymi przez Sejm od 1993 roku oraz z aktualnie prowadzonymi pracami legislacyjnymi. Są także dostępne teksty ustaw w fazie opracowywania. Przeszukiwarka zasobów serwera.
 • Kancelaria Radców Prawnych Boherlex

  Adwokaci
  Obsługa prawna osób fizycznych, prowadzenie interesów w sferze obsługi obrotu nieruchomościami, developerstwa i budownictwa.
 • Globex Group

  Inne
  Firma Globex Group w ramach prowadzonej przez siebie działalności powołała Biuro Usług Majątkowych, prowadzące pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obsługę prawną i geodezyjną. Biuro jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
 • Kancelaria Prawnicza Bona Fides sc

  Adwokaci
  Strona firmy posiadającej bogate doświadczenie w udzielaniu wszechstronnej pomocy prawnej, głównie przedsiębiorcom krajowym i zagranicznym, współpracując z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin prawa, ekonomii, finansów, podatków, itp. Zawiera informacje o patronach i innych podmiotach współpracujących ze spółką.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Adwokat i porady prawne w Krakowie - BHS Adwokaci ::

Nasza ocena:
Adres: http://bhs-adwokaci.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zajmujemy się usługami prawnymi. Nasza kancelaria zajmuje się szerokim zakresem dziedzin prawa. Na rzecz osób prywatnych zajmujemy się prowadzeniem spraw z zakresu takich dziedzin jak prawo cywilne. Jednocześnie oferujemy również usługi kierowane do podmiotów gospodarczych, które obejmują prawo pracy. Wszystkim naszym klientom możemy zapewnić profesjonalne usługi na każdym etapie realizowania sprawy przed sądem i w postępowaniu przygotowawczym.