Podobne strony

  • Serwis Dedal

    Serwisy rozrywkowe
    Bardzo rozrywkowe strony, na których znajdziesz wiele łamigłówek, zagadek i testów na inteligencję, a także dwa niepowtarzalne Labirynty. Jeżeli zmęczy cię łamanie umysłu, możesz odpocząć i zrelaksować się, czytając zamieszczone dowcipy. Dla miłośników pogaduszek przez Internet jest ściąga z emotikonami oraz ircowymi skrótami. Każdy, kto chce zostać gwiazdą programu Huberta Urbańskiego powinien przeczytać tekst o "Milionerach" obecny w tym miejscu.
  • Lalka z niespodzianką

    L
    Domowa strona wykonana przez Lalkę (pseudonim autorski ?) skierowana jest do ludzi inteligentnych. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego IQ możesz skorzystać z testu na inteligencję zamieszczonego na stronie. Dla wszystkich, którzy przeszli test z wynikiem pozytywnym odrobina humoru i kolekcja zdjęć żabich modelek.
  • Waldek Macikowski

    Testy IQ
    I.Q. Test - programy sprawdzające iloraz inteligencji, zadania logiczne w formie aplikacji, tutoriale do Magenta II MultiMedia Tools - narzędzia tworzącego aplikacje multimediale - oto co na swej stronie oferuje Waldek.
  • Adam Gnych

    Oświata i edukacja
    Adam Gnych, Negocjacje, Szkolenia biznesowe, rozwojowe. Testy psychologiczne.
  • Test na inteligencję

    Rozrywka
    IQinteligencja to serwis, który ma na celu zapewnienie odwiedzającemu rozrywki. Na stronie znajduje się wiele ciekawostek na temat ludzkiego umysłu. Głównym celem strony jest test na inteligencję, który pozwala na zapełnienie czasu odwiedzającemu oraz dostarczenie informacji o własnym poziomie IQ. Poświęc zaledwie kilka minut z własnego życia, aby dowiedzieć się ważnej rzeczy o własnej osobie. Zapraszamy!


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Darmowe Testy - test wiedzy, test na inteligencję, test IQ ::

Nasza ocena:
Adres: darmowetesty.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli jesteś osobą, która zadaje dużo pytań i czeka na wartościowe odpowiedzi to idealnie trafiłeś. Serwis Darmowe Testy oferuje zbiór testów online z każdej dziedziny życia. Dokładamy wszelkich starań aby nasze darmowe testy cieszyły się dobrą opinią i wyróżniały się wśród konkurencji.
Możemy się pochwalić unikalnymi testami online, np.: test charakteru, test IQ, test na inteligencję. Testy zostały przygotowane w oparciu o wiedzę praktyczną jak i książkową.