Podobne strony

 • Dieta Info

  Otyłość
  Strona nie tylko o diecie - stworzona przez lekarza dla pacjentów. Nowości, ciekawostki medyczne, sposoby masażu i relaksacji.
 • Polskie sanatoria

  Serwisy informacyjne
  Na stronie możesz znaleźć interesujące wiadomości o polskich sanatoriach według: położenia na mapie, spisu alfabetycznego uzdrowisk, profilu leczenia w sanatorium oraz innej, dodatkowej oferty. Strona w języku polskim, niemieckim, angielskim i francuskim.
 • Uzdrowisko Busko - Zdrój

  Sanatoria i uzdrowiska
  Uzdrowisko Busko-Zdrój oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, sanatoryjne, ambulatoryjne, na skierowania i bezpłatne. Istnieje możliwość konsultacji specjalistycznych, badań analitycznych i diagnostycznych. Ośrodek zapewnia całodobową opiekę medyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielę- gniarskiej.
 • Sanatorium Ruch

  Sanatoria i uzdrowiska
  Sanatorium Ruch świadczy usługi o charakterze sanatoryjnym i rehabilitacyjnym osobom ze schorzeniami: narządu ruchu, układu krążenia, dróg oddechowych, przemiany materii (cukrzyca) i geriatrycznymi. Ośrodek prowadzi rehabilitacje osób po leryngektomii oraz osób niewidomych i słabowidzących i jest jednym z pięciu w Polsce, w których można skorzystać z Kriosauny.
 • Sanatorium uzdrowiskowe Chemik

  Sanatoria i uzdrowiska
  Sanatorium posiada własną, nowocześnie wyposażoną bazę zabiegową gdzie wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu: hydroterapii, fizykoterapii i kinezyterapii. Ośrodek jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.


:: Masaż tajski Warszawa - similan.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.similan.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Pod podanym wyżej adresem www kryje się ciekawa i atrakcyjna oferta salonu masażu Similan. Specjalizuje się on w masażu tajskim. Zainteresowani w ofercie salonu odnajdą klasyczny masaż tajski, royal masaż, tajski masaż olejami aromatycznymi, tajski masaż stemplami ziołowymi, tajski masaż dla osób intensywnie uprawiających sport, tajski masaż dla kobiet po okresie ciąży, tajski masaż pleców, ramion i głowy, tajski masaż stóp i dłoni – refleksologia.