Podobne strony

 • TREN - Usługi pogrzebowe Warszawa

  Firmy wg branży
  Pomoc w momencie śmierci bliskiej osoby to nie tylko załatwienie formalności czy dobór odpowiedniej trumny. To także wsparcie psychiczne dla rodziny która utraciła kogoś bardzo ważnego w ich życiu. To rozmowa, zrozumienie, obcowanie i dopasowanie się do innych. Każda rodzinna jest inna i potrzebuje czego innego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zakład pogrzebowy Tren z Warszawy nie zawodzi w tych trudnych chwilach. Możecie Państwo liczyć na nas w tych trudnych chwilach.
 • WITWICKA Organizacja pogrzebów

  Firmy wg branży
  Profesjonalizm, niemal czterdziestoletnie doświadczenie,a także bardzo dobrze wykwalifikowani i taktowni pracownicy to główne atuty Zakładu Pogrzebowego Wrocław - Bożena Witwicka. Możemy zająć się wszechstronną organizacją pogrzebu na wszystkich cmentarzach we Wrocławiu, jak również w okolicznych miejscowościach. Dodatkowo możemy własnoręcznie wykonać trumny, a także sprzedać kwiaty, wieńce, dewocjonalia, znicze, lampiony oraz nagrobki granitowe.
 • Exitus Wynajem karawanów.

  Ekonomia
  W firmie pogrzebowej Exitus zajmującej się świadczeniem usług pogrzebowych oraz kremacją zwłok staramy się zagwarantować zarazem poszanowanie dla osoby zmarłej jako człowieka, którego kres życia już nadszedł z zapewnieniem jej godnego pochówku. Dzięki nastawieniu na organizację pochówku oraz wszystkich działań z nim powiązanych na najwyższym poziomie jesteśmy dla naszych Klientów wsparciem i pomocą w chwilach zagubienia. Jesteśmy dostępni dla Państwa każdego dnia oraz o każdej porze- 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W kompleksowej ofercie odnajdą Państwo nie tylko organizację pogrzebów, lecz też wsparcie w załatwieniu formalności urzędowych związanych z pochówkiem, kremację zwłok, a również dostarczenie kwiatów i wieńców oraz- w szczególnych sytuacjach- transport zwłok ze wskazanego przez Państwa miejsca. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, na terenie Warszawy, Otwocka, Józefowa, Mińska Mazowieckiego oraz Kołbieli. Więcej na
 • USŁUGI POGRZEBOWE OBOL zakład pogrzebowy

  Firmy wg branży
  Trójmiejski zakład pogrzebowy, Obol, posiadający dwie filie w Sopocie i Gdańsku oferuje wszechstronną organizację ceremonii pogrzebowych. Do swojej pracy przystępujemy z należytym szacunkiem i czcią. Zapewniamy rodzinie osoby zmarłej pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zajmujemy się odbiorem i transportem zwłok na terenie całego kraju. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie ciała osoby zmarłej, kwiaty i oprawę muzyczną. W ofercie posiadamy duży wybór trumien różnego rodzaju oraz urn. Gwarantujemy transport żałobników w trakcie uroczystości żałobnych. Żeby nie zaprzątać niepotrzebnie pogrążonych w żałobie bliskich prowadzimy bezgotówkowe rozliczenia z Zakładem Usług Społecznych. Dołożymy wszelkich starań by te trudne chwile przebiegły bez dodatkowego stresu związanego z formalnościami żałobnymi. Więcej na naszej stronie.
 • IN LUCTU kremacja ciała

  Firmy wg branży
  W zakładzie pogrzebowym In Luctu od dwudziestu lat gwarantujemy mieszkańcom Inowrocławia wszechstronne usługi pogrzebowe. Zdobyte przez ten okres doświadczenie wykształciło w nas szczególną empatię oraz wrażliwość. Dokładamy wszelkich starań, by ułatwić naszym klientom przeżycie tak ciężkiego okresu, jakim jest pożegnanie bliskiej osoby i aby zapewnić godne, spokojne odejście zmarłego. Nasze działania zawsze cechuje dyskrecja i skromność. W zakres naszej oferty wchodzi zabranie ciała zmarłej osoby z miejsca zgonu, transport zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, załatwienie formalności związanych z pogrzebem, kremacja ciała, organizacja ceremonii pogrzebowej, karawan żałobny, oprawa kwiatowa ceremonii, a także organizacja stypy. Prowadzimy także sprzedaż trumien, urn, ubrań dla osób zmarłych, nekrologów i dewocjonaliów. Oferujemy także oprawę florystyczną uroczystości - zamawiamy wieńce pogrzebowe i wiązanki żałobne, zajmujemy się ozdobieniem kościoła. Szczegóły na naszej stronie.


:: Spalarnia zwłok Acheron ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krematorium.suwalki.pl/

Ulica:

Miasto: Suwałki
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kremacja zwłok cieszy się w ostatnim czasie rosnącą popularnością wśród Polaków. Acheron to zakład pogrzebowy, który jako jedyny na Podlasiu świadczy usługę kremacji. Nasza spalarnia zwłok jest nowocześnie wyposażona, bezpieczna i profesjonalna. Współpraca z nami to zminimalizowane koszty pogrzebu, piękna ceremonia i ekologiczny pochówek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na oficjalnej stronie zakładu, bądź też w zakładzie przy ulicy Reja w mieście Suwałki.