Podobne strony

 • Państwowa Orkiestra Kameralna i Teatr Impresyjny

  Filharmonie, orkiestry
  Znajdziesz tutaj historię orkiestry, repertuar koncertowy, recenzje, sylwetkę dyrektora Bohdana Jarmołowicza oraz dorobek płytowy. Istnieje możliwość rezerwacji biletów poprzez Internet.
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  WOSP
  Strona poświęcona jest działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znajduje się tu krótka historia powołania do życia tej organizacji, opis kolejnych edycji oraz trochę informacji na temat Przystanku Woodstock.
 • Orkiestra Dęta z Dobrynina

  Filharmonie, orkiestry
  Strona orkiestry dętej z Dobrynina. Zaprezentowano tutaj jej historię, osiągnięcia, galerię zdjęć oraz repertuar koncertowy.
 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  WOSP
  Fundację i Jurka Owsiaka chyba nie trzeba reklamować. Co roku dzięki pieniądzom "Orkiestry" zbieranym przez tysiące wolontariuszy, zostaje zakupiony sprzęt medyczny dla klinik i szpitali w całej Polsce. W serwisie można zapoznać się z listą sztabów Orkiestry, informacjami o planowanych imprezach oraz przypomnieć sobie motto, które co roku przyświeca organizatorom: "Najpiękniej jest jednak wtedy gdy ci, którzy mają mało dzielą się z tymi, którzy mają jeszcze mniej".
 • Kim

  Oprawa imprez muzycznych
  Strona będąca wizytówką zespołu muzycznego Kim.


:: Zespół wesele Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tequila.net.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Od 2002 r. zespół muzyczny Tequila swoją obecnością uświetnia różnego rodzaju imprezy, takie jak wesela, urodziny, festyny, chrzciny, komunie, imprezy firmowe, imieniny. Udana zabawa to nasze motto. Gramy polskie i zagraniczne przeboje muzyki tanecznej, stare hity, utwory muzyki biesiadnej. Dbamy o to, by oprawa muzyczna była zawsze dopasowana do uroczystości. Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze, z tego powodu zawsze dopasowujemy się do wymagań klientów.