Podobne strony

 • Wydawnictwo Astrum

  Wydawnictwa ezoteryczne
  Wydawnictwo oferuje publikacje o tematyce ezoterycznej, związanej z parapsychologią, radiestezją, różdżkarstwem i feng shui, oraz problematyką New Age. Ponadto książki popularnonaukowe, ukierunkowane na zdrowe żywienie i dbałość o ekologiczny styl życia, oraz prace o charakterze edukacyjnym, czyli słowniki, przewodniki literackie, książki z zakresu zarządzania oraz szeroko pojętej psychologii i komunikacji. Wszystkie książki wydawnictwa możesz kupić poprzez Internet.
 • Usługi radiestezyjne i nie tylko

  Radiestezja
  Strona Tadeusza Pytlińskiego, który oferuje usługi radiestezyjne i feng shui. Na stronie znajdziesz cennik usług, informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe.
 • Psychotroniczna Panorama

  Serwisy informacyjne
  Jeśli szukasz kogoś, kto przepowie dla ciebie przyszłość lub nie wiesz gdzie masz się udać o pomoc w wyleczeniu uciążliwego schorzenia, zajrzyj na stronę. Znajdziesz tutaj ogłoszenia firm z takich branż jak: radiestezja, bioenergoterapia, ziołolecznictwo czy psychologia i na pewno znajdziesz u nich pomoc.
 • Rozrywka

  Serwisy rozrywkowe
  No to przyszedł czas na chwilę wytchnienia. Zacznij od horoskopu. Zaczytasz się nie tylko w horoskopie na dany dzień, ale i w przepowiedniach chińskich, europejskich, a także dotyczących seksu. Poznaj swoje liczby oraz biorytm. Nie omiń artykułów o Feng Shui i sennika. Poczytaj również aforyzmy i odpowiedz na mnóstwo pytań w psychozabawach. Za mało? Być może znajdziesz tu jeszcze więcej.
 • Tajemnicze zjawiska

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Zrób sobie "małą czarną", siądź przed monitorem i poczytaj o niewiarygodnych i tajemniczych zjawiskach - wielkich piramidach, czarownicach, radiestezji oraz Wielkiej Stopie. Znajdziesz tutaj m.in. co nieco o stygmatykach, Całunie Turyńskim oraz latających trumnach.


:: Gwiazdy mowią - Kompas szczęścia ::

Opis:

Tradycyjna chińska szkoła Feng Shui opiera się na kierunkach geograficznych. Każdy z nas ma swoje dobre i złe kierunki. Aby określić, które są dla nas korzystne, musimy wpierw poznać swój numer kua - naszą Gwiazdę Narodzin. Jak to zrobić - przeczytaj na tej stronie.

Słowa kluczowe: