Podobne strony

 • Usługi Sprzętowo-Transportowe

  Maszyny specjalistyczne
  Oferta wynajmu podnośników koszowych do 30-metrów. Na stronie zdjęcia i parametry tych urządzeń.
 • Nikołajew - Wynajem podnośników koszowych

  Maszyny specjalistyczne
  Oferta wynajmu podnośników koszowych od 12 m do 42 m.
 • BUDWEX Mieczysław Wasilewski

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Konserwacja oświetenia ulicznego, budowa i remonty linii zasilających, wymiana szaf oświetleniowych, instalacje odgromowe to tylko przykładowe usługi wykonywane przez firmę. Ich pełną listę i dane teleadresowe znajdziesz na stronie.
 • Podnośniki koszowe

  Firmy wg branży
  Nasza Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Irena Pluta specjalizuje się w usługach podnośnikami koszowymi na całym Dolnym Śląsku. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt renomowanych marek z maksymalnym wysięgnikiem do 24 metrów. Nasz zespół przechodził odpowiednie szkolenia i posiada aktualne uprawnienia i dokumenty. Z naszych usług korzystają firmy i osoby prywatne a my ze swojej strony zapewniamy wysoką jakość i fachową obsługę przy atrakcyjnych cenach.
 • Podnośnik koszowy Ostrów Wielkopolski

  Firmy wg branży
  Przedmiotem działalności naszej firmy jest wynajem podnośników koszowych oraz podestów ruchomych na terenie miasta Ostrów Wielkopolski, Kalisz i okolice. Posiadamy zwyżki o maksymalnym wysięgu 21 metrów oraz maksymalnych udźwigu 300kg, co pozwala unieść do góry aż 3 pracowników z narzędziami. Jesteśmy obecni podczas wykonywania najróżniejszych prac wysokościowych oraz budowlanych jak montaż kamer, reklam, oświetlenia, prace blacharsko-dekarskie, wycinka drzew czy odśnieżanie dachów.


:: podnośnik koszowy Wałbrzych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.podnosnikikoszowe.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Musisz wykonać prace na wysokości w okolicach Wałbrzycha? Chcesz mieć podnośnik koszowy do dyspozycji w godzinach nocnych, weekendowych, przez długi czas? Świetnie trafiłeś! Wynajmujemy podnośniki najwyższej klasy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie internetowej podnosnikikoszowe.com.