Podobne strony

 • CTN - Centrum Terapii Naturalnej

  Usługi bioenergoterapeutyczne
  CTN - Centrum Terapii Naturalnej zajmuje się szeroko rozumianymi formami terapii naturalnych, organizacją kursów (np.: metody Silvy, reiki, NLP), seminariów, treningów i szkoleń z tego zakresu. Prowadzi też szereg pracowni badawczych i eksperymentalnych oraz świadczy usługi z tych dziedzin. Z CTN związana jest duża grupa współpracowników różnych specjalności - lekarzy medycyny, homeopatów, terapeutów, rehabilitantów. centrum skupia autentycznych mistrzów z różnych dziedzin m.in. radiestezji, hipnoterapii, bioterapii, tai-chi, jogi, feng shui, astrologii, numerologii i innych sztuk mantycznych. Na stronie wiele informacji o metodach leczenia oraz organizowanych w tym zakresie szkoleniach i kursach. Do ściągnięcia wersja demo programu numerologicznego.
 • Polski Instytut Neurolingwistycznego Programowania

  Usługi NLP
  Oferta kursów i szkoleń metodą NLP, sylwetki wykładowców i podstawowe informacje o metodzie.
 • Prospero Business Training

  Kursy biznesowe
  Oferta Centrum obejmuje kursy dla biznesu - tematyka: techniki sprzedaży, telemarketing, typy pracowników, rekrutacja, trening antystresowy, marketing i zarządzanie - aspekty psychologiczne, ponadto szkolenia z zakresu neurolinwistycznego programowania, kursy rozwoju wewnętrznego. Terminarz, formularz zgłoszenia, aktualności i oferta last-minute (obniżki cen).
 • Instytut Neurolingwistyki

  NLP
  Na stronie znajdziesz serwis neurolingwistyczny. A w nim: sklep internetowy, informacje o prowadzonych szkoleniach, sporo ciekawych artykułów oraz dokładne wyjaśnienie czym naprawdę jest NLP.
 • Zdrowe Życie - Ośrodek Medycyny Naturalnej

  Otyłość
  Ośrodek położony jest w malowniczych okolicach Karpacza. Oferuje się tutaj dla zdrowia i urody kompleksową, naturalną kurację kształtującą sylwetkę, usuwanie otyłości bez efektu "jojo", stałą opiekę lekarską i pielęgniarską, wykłady tematyczne związane z odnową biologiczną organizmu i odżywianiem. Zamieszczono także refleksje pacjentów po odbytej kuracji. Słowem: dieta, post, rehabilitacja.


:: NLP Neuroedukacja ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.neuroedukacja.com.pl

Kategorie:

Opis:

Informacje na temat szkoleń Neurolingwistycznego Programowania - NLP. Międzynarodowe certyfikaty. Psychologia praktyczna - szkolenia w zakresie: psychoterapii i hipnoterapii dla psychologów i terapeutów; intensywne kursy językowe dla osób dorosłych; sprzedaż i negocjacje dla ludzi biznesu. Na stronie: informacje czym jest NLP, o prowadzonych kursach i sprzedawanych materiałach a także obszerna baza osób zajmujących się NLP i forum dyskusyjne.