Podobne strony

 • LargoSystem usługi informatyczne Poznań

  Komputery i internet
  Firma LargoSystem zajmuje się świadczeniem usług z dziedziny IT. Projektowanie stron WWW opartych o systemy CMS. Projektowanie aplikacji internetowych. Programowanie aplikacji komputerowych oraz na systemy mobilne. Tworzenie dedykowanych systemy bazodanowe. Świadczymy również usługi z zakresu stałej obsługi informatycznej firm.
 • Kampania SEO SEM

  Komputery i internet
  W sieci www jest mnóstwo stron, ale tylko niewielka ich część spełnia kryteria użyteczności. W efekcie tylko niektóre cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców i realizują cele biznesowe ich właścicieli. Ciężko jest zmienić negatywne pierwsze wrażenie wywołane na internaucie. Niefunkcjonalny e-sklep ze skomplikowaną nawigacją, długim czasem ładowania, przytłaczającą grafiką i nieczytelną treścią zniechęca do siebie odbiorcę.
 • Projektowanie portali

  Komputery i internet
  Nasza specjalność to projektowanie portali i tworzenie portali WWW. Projektujemy i doradzamy na każdy etapie tworzenia porali branżowych, społecznościowych, informacyjnych oraz korporacyjnych. Rozwiązanie oparte jest na naszym autorskim systemie SeNSation!, które pozwala na projektowanie portali internetowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasz zespół stworzy portal internetowy odpowiadający dokładnie Twoim potrzebom. Zajmujemy się tworzeniem portali www, które odnoszą sukces w Internecie.
 • Click 360 - strony internetowe Poznań

  Firmy wg branży
  Firma Click 360 zajmuje się projektowaniem stron internetowych, sklepów online oraz szablonów aukcji. Przedsiębiorstwo istnieje od 2014 roku w Poznaniu.
 • Tworzenie stron www

  Komputery i internet
  Oferta skierowana dla osób poszukujących firmy która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Główny obszar działalności tyczy się miasta Poznań, oraz okolic w promieniu do 70 kilometrów od centrum. Istnieje również możliwość obsługi klienta z poza województwa wielkopolskiego, współpraca wówczas odbywa się zdalnie bez możliwości fizycznego spotkania. W ofercie jest nie tylko tworzenie stron www lecz również projektowanie grafiki komputerowej.


:: Tworzenie stron, sklepów www ::

Nasza ocena:
Adres: http://olicom.com.pl/

Ulica: Ziębicka 35

Miasto: Babiak
Kod: 60-164
NIP: 7792424043

Telefon: 616617876
Opis:

Agencja Interaktywna Olicom proponuje Państwu cały szereg usług związanych z reklamą w Internecie.
Zrealizuje usługę począwszy od wyboru domeny, poprzez wspólnie uzgodniony indywidualny projekt i wykonanie, promocję strony i jej pozycjonowanie, na opiece serwisowej i aktualizacji kończąc.
Każde zlecenie Agencja wykonuje wdrażając nowoczesne technologie i rozwiązania ułatwiające dostęp do stron czy sklepów www, także poprzez najnowsze urządzenia, np. smartfony, tablety czy notebooki.