Podobne strony

 • Katedra Technologii Rolnej i Przechowalnictwa AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Strona omawia historię, wyposażenie, strukturę i kadrę naukowo - dydaktyczną Katedry, działalność badawczą (właściwości skrobi ziemniaczanej, modyfikowanie skrobi do celów żywnościowych i niespożywczych, optymalizacja i modernizacja procesu fermentacji alkoholowej, biotechnologiczne doskonalenie szczepów drożdży, próby otrzymywania piwa z wykorzystaniem niekonwencjonalnych surowców piwowarskich, ocena sposobu żywienia różnych populacji), zajęcia dydaktyczne, ofertę obejmującą badania chemiczne, fizyczne i organoleptyczne surowców i produktów, ekspertyzy, konsultacje i doradztwo w zakresie technologii produkcji, przechowywania i jakości produktów żywnościowych.
 • KARTEL PRESS SA

  Prenumerata Czasopism
  Możliwość prenumeraty miesięcznika "Rynki alkoholowe".
 • mediaMarket

  Komputery - programy
  Sklep internetowy zawierający programy multimedialne takie jak słowniki, programy edukacyjne i gry. Płatność kartą kredytową lub przelewem.
 • Projektor

  RTV, video
  Internetowy sklep z projektorami LCD do zastosowań w prezentacjach multimedialnych, DVD. Ceny dane techniczne, opisy produktów, możliwość konsultacji z ekspertem, zasady sprzedaży, warunki gwarancji.
 • Pcshop.pl

  Wagi i kasy fiskalne
  Sklep internetowy gdzie można zamówić sprzęt komputerowy, podzespoły, drukarki, urządzenia peryferyjne, kasy i drukarki fiskalne Posnet i Elzab. Informacje na temat fiskalizacji, porady, zasady użytkowania i możliwości kas. Usługi internetowe.


:: Wirtualny alkomat online - sprawdź liczbę promili ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wirtualnyalkomatonline.pl/

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Wirtualny alkomat online powstał z myślą o zabawie internetowej w określaniu promili. Świetna zabawa na imprezę. Oczywiście nie polecamy brać wyników badania jako gwarancje trzeźwości. Do prawidłowego określania stężenia alkoholu we krwi wymagany jest alkomat z atestem, dopiero wtedy będziemy mogli ocenić czy możemy prowadzić auto czy nie. Na stronie znajdują się ciekawe informacje na temat alkomatów, limitów promili w europie oraz aspektów prawnych związanych z poruszaniem się na drodze.