Podobne strony

 • Oficjalna strona Elżbiety Żurek

  Public relations
  Elżbieta Żurek, konsultant i trener z zakresu kształtowania wizerunku, zajmuje się kształtowaniem wizerunku korporacyjnego (z wykorzystaniem technik public relations) oraz wizerunku osobistego (z wykorzystaniem technik personality public relations). Strona zawiera m.in.: biografię Pani konsultant, artykuły prasowe o niej, ofertę oraz mini-słownik wyrażeń związanych z tematyką wizerunku.
 • Agencja Artystyczna Solaris Media

  Atrakcje i organizacja imprez
  Agencja artystyczna Solaris Media to: nagłośnienie i muzyka, gwiazdy i wybitni konferansjerzy. Agencja organizuje: imprezy, bankiety, koncerty. Zapewnia nagłośnienie, oświetlenie, muzykę, zespoły i gwiazdy na imprezy.
 • Coaching Kraków ZmianaNaDobre.pl Profesjonalnie

  Oświata i edukacja
  ZmianaNaDobre.pl to coaching dla osób prywatnych i dla organizacji, firm. To metoda wprowadzenia zmiany na dobre w życiu (life coaching in. życiowy), karierze (coaching kariery), w biznesie (coaching biznesu). To szansa na wzrost wyników dla firm i dla poszczególnych pracowników. Executive coaching (dla najwyższej kadry), coaching menadżerski oraz praca z grupą, zespołem (team coaching) to najlepsze metody osiągania celów poprzez rozwój pracowników. Zaprasza profesjonalista: akredytowany coach.
 • Prezentacje biznesowe

  Ekonomia
  Jeżeli masz do wygłoszenia prezentację, od której dużo zależy... jeżeli cenisz sobie swój czas oraz wysoką jakość, to znajdziesz tutaj ciekawą ofertę. Pomagamy w przygotowaniu wyjątkowych prezentacji dla ludzi biznesu. Spotkanie z zarządem, podsumowanie roku fiskalnego, konferencja prasowa.. to tylko nieliczne z okazji, do których lepiej być dobrze przygotowanym. Nie dostarczamy wyłącznie fantastycznych slajdów i animacji, przede wszystkim analizujemy i przygotowujemy ciekawą treść wystąpienia
 • Szkolenia medialne

  Oświata i edukacja
  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą firmy On Time PR. Firma ta zajmuje się usługami wizerunkowymi dla osób indywidualnych i firm a w tym działaniami public relations, szkoleniami z wystąpień publicznych i autoprezentacji jak również aktywności w obszarze social mediów a w tym prowadzenie profili na Facebooku. Cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem wielu klientów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: ARIWO - coaching menedżerski, wystąpienia publiczne Szczecin ::

Opis:

Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego (ARIWO) wychodzi naprzeciw potrzebie wkroczenia na drogę świadomego i zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy firmą szkoleniową i doradczą. Stosując różne formy nauki, rozwijamy kompetencje społeczne ludzi oraz zespołów, ważne przy realizacji celów życiowych i biznesowych. Inspirujemy osoby prywatne oraz organizacje do odkrycia i wykorzystania posiadanego potencjału. Naszą misją jest inspirowanie i wspieranie człowieka i organizacji w procesie zrównoważonego ro