Podobne strony

 • Kancelaria Prawnicza "Fides"

  Radcy prawni
  Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu od firm ubezpieczeniowych odszkodowań za wypadki samochodowe i w obsłudze firm. Szczegóły jej oferty poznasz na stronie.
 • Odszkodowania Powypadkowe

  Inne
  Zajmujemy się pomocą w uzyskaniu : odszkodowania za wypadek, odszkodowania powypadkowego, odszkodowania odszkodowań itp. Nasza oferta skierowana jest do każdego komu zależy na wysokim odszkodowaniu.
 • ODSZKODOWANIA-LODZ.COM.PL Skuteczna pomoc w uzyskaniu odszkodawania

  Porady prawne
  Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, Rzeszów

  Prawo i podatki
  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
 • IRIDUM - odszkodowania, dochodzenie odszkodowań

  Prawo i podatki
  Odszkodowania IRIDUM – pomagamy w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu bądź mieniu, jak i dla rodzin ofiar śmiertelnych wypadków komunikacyjnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Współpracujemy z biegłymi oraz najlepszymi specjalistami z dziedziny medycyny.


:: Dochodzenie odszkodowań ::

Nasza ocena:
Adres: http://efectiv.eu

Ulica: Leszczyńskiego 4 lok 49B

Miasto: Wrocław
Kod: 50-078
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma powstała z myślą o pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Nasz wyspecjalizowany personel do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. W profesjonalny i skuteczny sposób pomagamy naszym klientom uzyskać jak najlepsze odszkodowanie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystanie z naszych usług.