Podobne strony

 • Widok na morze on-line z okna OW Augustyna w Jastarni

  Webkamery
  Widok z okien w OW Augustyna w Jastarni. Kamera patrzy w kierunku południowo-zachodnim. Zdjęcie odświeżane jest codziennie, co 60 minut w ciągu dnia (w nocy widać tylko "ciemność").
 • BreBrokers - notowania ciągłe

  Notowania on-line
  Notowania ciągłe on-line na stronie domu brokerskiego BRE Banku S.A. Inwestorzy znajdą tu aktualne ceny akcji, funduszy, notowania kontraktów i warrantów.
 • Motylek

  Hotele i pensjonaty
  Strona agencji turystycznej, zajmującej się głównie organizacją wycieczek do Pragi (zakwaterowanie, zwiedzanie miasta, serwisowanie wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych), zarówno dla turystów indywidualnych jak i zorganizowanych grup z całego świata. Strona w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i czeskim.
 • OWG - notowania on-line

  Notowania on-line
  Strona pozwala nam śledzić aktualne notowania z warszawskiego parkietu.
 • Ale pizza! - twoja pizzeria i restauracja online

  Internetowe
  Na stronie możesz zamówić pizze i inne dania, napoje, obiady i desery. Znajdziesz tu adresy krakowskich, wrocławskich, łódzkich, poznańskich i gdańskich pizzerii i restauracji, w których możliwe jest zamawianie online oraz dostawa do domu klienta.


Tu jesteś » Strona główna » Gry

:: Gry dla dziewczyn ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ubieranki.eu/gry.html

Ulica:

Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jest to miejsce, w którym każda nastolatka znajdzie coś dla siebie! Strefa gier dla dziewczyn (ubieranki, kolorowanki, wcielanie się w rolę makijażystki czy fryzjerki), nowe działy (quizy, rankingi, fotki, piosenki) oraz co najlepsze, możliwość interakcji z innymi użytkowniczkami, dzięki czemu można wymieniać się poglądami lub pochwalić się swoją stylizacją! Wizyta na ubieranki.eu z całą stanowczością nie skończy się na jednorazowej!